Obchodný zástupca

PAY s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacPriemerný mesačný plat počas adaptácie, ktorá trvá približne 6 mesiacov sa bude pohybovať okolo 1200€. Po tvojom zabehnutí bude 1400-1500€ vrátane variabilnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme akčného spoluhráča, ktorý je zameraný na cieľ a hľadá cesty ako sa veci dajú robiť. Človeka, ktorý bude zodpovedný za predaj produktov vykurovacej techniky.
Tvojou úlohou bude prezentácia produktov u už existujúcich zákazníkov ( niektorých dostaneš na začiatku do svojho portfólia) a rovnako aj získavanie nových obchodných partnerov vo zverenom regióne – Banskobystrický kraj (Banská Bystrica, Brezno, Žiar nad Hronom, ale aj Prievidza, ďalej Detva, Zvolen, Poltár, Revúca, Žarnovica, Banská Štiavnica, Krupina, Veľký Krtíš, Lučenec, Rimavská Sobota).
Hľadáme finišéra, ktorý potiahne proces predaja od návrhu, cez výpočet ceny až po samotnú fakturáciu. Stratéga, ktorý má otvorené oči, dokáže u zákazníka vyvolať záujem a všimnúť si možnosti predaja aj tam, kde by ich iní nevideli.

Náplňou tvojej práce bude aj technická podpora pre našich klientov, preto je výhodou, ak máš technický background. Aby si čo najlepšie spoznal náš produkt, prvý mesiac sa budeš zaškoľovať a získavať informácie o produktoch priamo v našom sklade. Samotné produkty pri obchodovaní nebudeš voziť so sebou, ich dostupnosť si však budeš môcť pozrieť cez náš e-systém. Pomôže ti v tom služobný tablet. Tvoje úspešne vytvorené objednávky a zabezpečenie dovozu produktov preberá náš back office.

V našom slovenskom tíme obchodníkov budeš mať 4 spoluhráčov, tvojim trénerom bude obchodný riaditeľ. Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať, zároveň si budeš všímať nové možnosti, potenciálne pre náš biznis. Denne navštíviš približne 5 klientov. Zákazníkmi sú zväčša veľkoobchody, predajné centrá, investičné firmy, výroba či bytové družstvá ako aj samotní koncoví zákazníci.

3-4x do roka pôjdeš na služobnú cestu do zahraničia, kde budeš môcť načerpať informácie o nových produktoch. Budeš sa zúčastňovať technických výstav a rôznych školení. Je výhodou, ak ovládaš anglický jazyk. Toto však nie je podmienkou.

Čo ti ponúkame?
Ponúkame ti fajn pracovné prostredie s rodinnou atmosférou, kopec benefitov, ktoré ťa milo prekvapia.
K dispozícii budeš mať PC/tablet, mobil a služobné vozidlo, ktoré môžeš využívať aj na súkromné účely.
Tiež ti ponúkame možnosť realizovať sa a naplno využiť svoj potenciál.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Rodinná firma, ktorá je špičkou na trhu s vykurovacou technikou. Sme najväčším distribútorom v rámci EÚ a 99% našich produktov je vyrobených priamo v materskej spoločnosti v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické skúsenosti výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3851932  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac