Maklér

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1000 eur, pričom horná hranica nie je stanovená a plne sa odvíja od zrealizovaných obchodov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Teba! Je nám jedno, koľko máš rokov a či si muž alebo žena.
Hľadáme človeka, ktorý zaujme svojou charizmou a komunikáciou.
Takého, ktorý je empatický a preto vie dobre porozumieť potrebám klienta.
FÉROVÉHO, ktorý si váži ľudí bez rozdielu a obchod chápe ako príležitosť na „win-win“ situáciu pre všetkých zúčastnených.
Vytrvalého a ľudského, ktorý vie, že pre rozvoj úspechu v obchodnej sfére je treba budovať pevné vzťahy s klientmi aj s kolegami.
TRPEZLIVCA, ktorý chápe, že je potrebné si najskôr niečo „odmakať“ a potom zbierať „plody“.
OPTIMISTU – s pozitívnym postojom. Takého, ktorý nemá vo svojom slovníku „nedá sa“, „nechcem“ a „nemôžem“, ale používa výrazy „skúsim to“, „CHCEM!“ a „myslím, že to môžem urobiť takto ...“ s ťahom na bránku.
Potrebujeme cítiť život, nadšenie, drive , neutíchajúcu chuť dosahovať úspechy a zlepšovať sa. Bytosť, pre ktorú nič nie je nemožné.
A... Chceme ťa nadlho.

Čo Ťa čaká?

Sloboda vo firemnej kultúre aj časovej flexibilite. Práca na dohodu alebo živnosť. Ideálne pre niekoho, kto sa chce naučiť všetko potrebné v oblasti obchodu a tiež ako fungujú katastre, ako čítať listy vlastníctva, čo všetko si treba overiť, ako pripraviť kúpno-predajné zmluvy a veľa ďalšieho.
Gro tvojej práce bude v teréne pri prehliadkach a predaji či prenájme bytov. Budeš mať však svoj pracovný priestor aj v kancelárii priamo v Žiline, kde sa každé ráno stretáva celý tím a vymieňa si skúsenosti a informácie.
Na začiatku ti zveríme do rúk zákazky, na ktorých sa naučíš všetko podstatné. Popri nich budeš postupne budovať portfólio klientov a hľadať svoje vlastné príležitosti na obchod.
Budeš samostatný, zároveň však budeš mať okolo seba tím ľudí, ktorí ti všetko ukážu a aj pomôžu.

Čo ponúkame?

Dynamickú prácu, v ktorej budeš SÁM SEBE PÁNOM. Len tvoje vlastné nadšenie a snaha ohraničujú to, na akých veľkých projektoch budeš pracovať a koľko budeš zarábať.
Ak si ešte nikdy nemal/- la živnosť, radi ti s tým pomôžeme. SZČO je proste trend súčasnej doby a má to veľa výhod:-)
Začínať však môžeš pokojne aj na Dohodu a ak sa rozhodneš pre živnosť, pomôžeme so všetkým.
Kompletné zaučenie. A kým sa u nás všetko naučíš od skutočných profíkov, pomôžeme ti a posunieme pár obchodov, na ktorých sa to všetko budeš učiť.
Možnosť rásť ako človek aj ako profesionál.
Rozvinutie komunikačných a obchodníckych zručností v kombinácii s prehľadom na finančnom trhu je cenné a otvára mnohé dvere.
Systém odmeňovania bude podrobnejšie vysvetlený na osobnom pohovore.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Sme poctivá slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na realitnom trhu na Slovensku aj v zahraničí. Ako firma stále rastieme a napredujeme, realizujeme nové projekty. A to nielen tie, ktoré sú zamerané na biznis. Budujeme presah medzi obchodom a službou ľuďom a celej spoločnosti, preto vzdelávame, motivujeme a šírime osvetu.
Férovosť, čestnosť a etika u nás nie sú len frázou, ale základom našej každodennej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3664511  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur, pričom horná hranica nie je stanovená a plne sa odvíja od zrealizovaných obchodov.