Riaditeľ obchodu – strojár /elektrotechnik

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 4000 fix btto - závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Prezidenta obchodu – chceme vidieť tých najlepších obchodníkov , ktorí sa nezľaknú len tak hocičoho. Takých, ktorí sú odhodlaní postaviť sa čelom konkurencii a náročný projekt , alebo klienta berú ako výzvu.
Podmienkou je technická zdatnosť v segmente strojárstvo, alebo elektrotechnika (VŠ vzdelanie, alebo skúsenosti ). Ide totiž o technické zameranie. Samozrejmosťou je niekoľkoročná skúsenosť v obchode a ideálne aj s vedením ľudí.
V Tvojej kompetencii bude vyhľadávanie klientov , ktorým ponúkame opravy elektrických strojov a zariadení za účelom dlhodobej spolupráce – sme zameraní na vzťahový biznis, ktorý robíme v rámci celej Európy - od Poľska až po Bulharsko.
Chceme diplomata a zároveň skvelého obchodníka. Chameleóna, ktorý sa vie prispôsobiť podmienkam a ľuďom vo svojom tíme (cca 30), ale aj zákazníkom.
Vítané sú aj Tvoje skúsenosti s verejným obstarávaním , určite ich využiješ.
Ak ovládaš dva svetové jazyky, je to veľké plus. Anglický, či Nemecký plynule + ďalší.

Priestor , kompetencie, možnosti. Máme však aj očakávania., ktoré sú taktiež vysoké.
Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a k svojim zamestnancom pristupujeme lojálne a ústretovo.
Ponúkame nadštandardné mzdové ohodnotenie a pestrý sociálny program .

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v technickom segmente so zameraním na výrobu a repas.
Sídlime v Žilinskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3648403  Dátum zverejnenia: 19.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 4000 fix btto - závisí od skúseností kandidáta