Vodič kamiónu

PAY s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
900 fix btto +% variabilná zložka + ďalšie bonusy ( čistá mzda je priemerne 1200 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ťa nebaví jazdiť v zahraničí? Rád by si pracoval doma a užil si viac času s rodinou? Túžiš po pracovnej dobe pondelok- piatok? A čo viac, už máš po krk zamestnaní, kde musíš o mesačnú mzdu neustále bojovať? Poď jazdiť za nás! Každý cent mesačnej mzdy budeš mať na výplatnej páske.

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť, pracujeme na území Čiech a Slovenska. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 100 dlhodobých zamestnancov a autá značky Volvo a Mercedes. Sídlime v okrese Žilina. Naši vodiči najazdia približne 8000 km mesačne.

Čo ťa čaká?
Pracovná doba začína aj končí u nás firme. Po náklade tovaru ( nakládku robia skladníci) ťa čaká jeho rozvoz (max. 3 vykládky). Záverom pracovného dňa je zaparkovanie vozidla na firemnom parkovisku. Dodržujeme legislatívne štandardy, čo sa týka povinného odpočinku a doby jazdenia, myslia na to aj naši dispečeri pri plánovaní jázd.
Jazdíme od pondelka( niekedy však už po polnoci) do piatku (nemusí to byť každý z týchto dní), rozpis svojich jázd na nasledujúci týždeň dostaneš vždy v piatok.
Nie je možné parkovať vozidlo mimo firemného parkoviska. Pokiaľ nie si z blízkeho okolia, je možnosť prespávať vo vozidle, ktoré je vybavené posteľou. Na tento účel máme k dispozícii aj sociálne zariadenia (šatne, sprchy).
Hľadáme lojálneho človeka, zodpovedného, ktorý má chuť pracovať.
Pracovná zmluva je priamo s dopravnou spoločnosťou, personálna agentúra je iba sprostredkovateľ práce.

Ponúkame ti :
Nástup ihneď. Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou.
Dlhodobú spoluprácu, pokiaľ bude záujem na oboch stranách.
Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali i odchádzali. Sme otvorení férovej komunikácii a počúvame Vás.
Okrem základnej mzdy a variabilnej zložky ponúkame ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.
Samozrejmosťou sú diéty a príplatky za prácu podľa ZP.

Ak je čokoľvek nejasné, alebo máš doplňujúce otázky môžeš ma kontaktovať na tel čísle 0948 216 760, prípadne emailom na : [email protected]
Ak máš záujem, budem sa tešiť na tvoj životopis.
Klaudia Kubalová

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť, pracujeme na území Čiech a Slovenska. Sme rokmi zohraté zloženie, máme približne 100 dlhodobých zamestnancov a autá značky Volvo a Mercedes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

E

Požadujeme zodpovednosť a spoľahlivosť
Vodičský preukaz skupiny E
KKV (kvalifikačná karta vodiča)
Karta pre digitálny tachograf

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3635788  Dátum zverejnenia: 30.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 fix btto +% variabilná zložka + ďalšie bonusy ( čistá mzda je priemerne 1200 eur)