Area Sales manager - Technický predaj

PAY s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka do nášho úzkeho tímu, ktorý bude mať na starosti hlavne akvizície klientov v regióne Žilinský a Trenčiansky kraj a Banskobystrický kraj.

Momentálne pôsobíme na západe a juhu Slovenska, ale naším cieľom je napredovať na stred a východ SK, kde už takisto máme zopár klientov. Našim produktom sú priemyselné riešenia budov a skladov, ktoré úspešne realizujeme okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta(Nemecko, Rusko, Fínsko a ďalšie).

Chceme niekoho, kto dokáže vyťažiť maximum z potenciálu, ktorý ponúka trh v tomto regióne.
Základom je správna konzultácia a následné riešenie priamo šité na mieru podľa daných potrieb klienta, samotný predaj je až finálna čerešnička na torte . Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný v tejto oblasti (ideálne absolventi stavebnej, či strojníckej fakulty) a mal už s predajom v teréne nejakú skúsenosť. Pokiaľ nemáš obchodnú skúsenosť, ale si zdatný komunikátor , optimistia, ZDRAVO sebavedomý a si technický zdatný v tomto smere, môžeš byť aj TY vhodný kandidát.

Chceme niekoho, kto má" ťah na bránku" , technické myslenie a obchodnú zručnosť – a toto vie skĺbiť za účelom hľadania spôsobov ako získať klienta- vedieť využiť potenciál produktov, ktoré ponúkame.
Niekoho, kto má drive, CAN DO postoj a je férový voči sebe , aj voči ostatným.

Pravidelne sa budeš zúčastňovať zahraničných školení a konferencií, preto je potrebná naozaj aspoň priemerná znalosť angličtiny. Môžeš sa teda rozvíjať a posúvať ďalej.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 fix btto + odmeny z predaja až do výšky 2x a viac násobku btto mzdy

Budeš mať rozsiahle pole pôsobnosti.
Ponúkame Ti pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Odmeny z predaja nie sú zastropované- je to len na Tebe.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť poskytuje riešenia skladových systémov pre logistické centrá, priemysel, archívy, sklady a pod. Hlavné produktové riešenia sú paletové a policové regále, polo/plnoautomatizované systémy, podlažné plochy a rôzne príslušenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavbárstvo, technický segment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Vorobeľová
Tel.: +421948232978
E-mail: poslať životopis
ID: 3611059   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 fix btto + odmeny z predaja až do výšky 2x a viac násobku btto mzdy