Nastavovač vstrekolisov

PAY s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1100 fix btto a viac - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v skutočne dobrej firme? Pridaj sa k nám. Do nášho tímu hľadáme človeka- ODBORNÍKA na nastavovanie a upravovanie vstrekovacích parametrov. Budeš pracovať so vstrekolisami , hýbať s parametrami podľa toho, aké faktory vstupujú do procesu( teplota, tlak, otrasy, vlhkosť..). Chceme niekoho, kto už má predchádzajúcu skúsenosť s touto prácou v PLASTÁRSKEJ VÝROBE , pozná materiály a vie ako fungujú a ako reagujú.

Osobnostne by si mal byť TÍMOVÝ HRÁČ, otvorený novým riešeniam a možnostiam s „CAN DO“ postojom.

Tvojou výhodou bude aj znalosť angličtiny (min. na úrovni čítania technickej dokumentácie) a CAD systému, nie je to však podmienka.

Sme dobrý kolektív založený na dobrých medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, i odchádzali.

Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity.
V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra), druhé kolo je už priamo klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, chemický smer

Spoločnosť PAY s.r.o. - Personálna agentúra YNAK.
Naša spoločnosť bola založená na pevných základoch. Je na trhu, aby oceňovala a vyhľadávala výnimočnosť, individualitu a odhodlanie byť úspešný. Jednak zo strany firiem i zo strany kandidátov. Tri osobnosti z oblasti personalistiky a služieb klientom sa po 7 a viac-ročnej praxi v TOP manažmentoch úspešných firiem rozhodli využiť svoje know-how a šíriť ho ďalej. Sme tu pre záujemcov zo Slovenskej i Českej republiky, aby sme spolu naplnili poslanie "Byť šťastný AJ v práci".

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Vorobeľová
Tel.: +421948232978
E-mail: poslať životopis
ID: 3574493   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1100 fix btto a viac - v závislosti od skúseností kandidáta