Operations manager

PAY s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
01.11.2018
3000€ a viac - veľmi závisí od skúseností a schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý ma túžbu sa neustále zlepšovať a pracovať na sebe, v rámci svojho tímu a prirodzene bude inklinovať k zavádzaniu neustálych zlepšení vo výrobe (Continuous improvement).
Hľadáme človeka s nadhľadom, pozitívnym postojom, nie operatívca.
Gro Tvojej práce bude riadenie "operations " oddelenia, ktoré zodpovedá za riadenie výroby, údržby, continius improvement projektov, výrobného plánovania a inžinieringu.
Budeš riadiť tím piatich šikovných ľudí priamo a nepriamo cca 70 - 80 pracovníkov. Manažér kvality bude tiež s tebou v úzkom prepojení - komunikácia a organizačné zručnosti by mali byť Tvojou silnou stránkou – vnímame ich ako dôležitý pracovný nástroj.
Projekty sú inicované z interných potrieb spoločnosti, ako aj z materskej spoločnosti.
Budeš zodpovedný za zavádzanie nových výrobkov, sledovanie výrobných kapacít, za hladký priebeh komunikácie pri prestavovaní a optimalizovaní výrobných liniek a za celkový priebeh a vyhodnotenie jednotlivých projektov (vrátane investičných nákladov).

Budeš reportovať priamo riaditeľovi závodu a súčasne budeš jeho "pravou rukou" a budeš súčasťou stabilného manažment tímu, kde vládnu priateľské a otvorené vzťahy.
Sme Lean positive - môžeš naplno využiť svoje znalosti a zručnosti v oblasti Lean manažmentu. Okrem toho Ti ponúkame možnosť sa naďalej rozvíjať, ak ty sám budeš mať chuť :-)
Hľadáme človeka so zdravým sedliackym rozumom, analytickým myslením a dostatočnými skúsenosťami z výroby (najlepšie strojárskej).
Schopnosťou sledovať a dodržiavať rozpočet. Praktika. Hľadača možností a riešení. Optimistu.
Chceme kolegu a šéfa, ktorý sa nebojí prijať rozhodnutie, stáť si za ním a prebrať plnú zodpovednosť , človeka, ktorý sa nebojí práce - tej je tu neúrekom.
Plynulá komunikácia v angličtine je podmienkou, bez nej sa v projekte a v komunikácii neposunieš ďalej.
Ideálny je pre nás lokálny kandidát - chceme ťa nadlho.

Pozíciu v prvej línii manažmentu, budeš mať priestor na realizáciu nápadov , ale aj na rozvíjanie svojho potenciálu a oblastí , ktoré Ťa zaujímajú - podporíme Ťa v tom.
Možnosť spolupracovať s inými kolegami v rámci Európy
V našej spoločnosti prevláda rodinná atmosféra a zdravé pracovné vzťahy.
Ročné bonusy
Zažiješ dynamiku, zmeny a zlepšenia, ale aj pády. Ak túžiš byť toho súčasťou a spĺňaš uvedené požiadavky, veľmi radi Ťa uvidíme.

Pozíciu obsadzujeme ako personálna spoločnosť pre nášho klienta. Na prvé kolo pohovoru je potrebné prísť osobne k nám do agentúry, druhé kolo prebehne priamo u klienta.
K POZÍCII NIE JE SLUŽOBNÝ AUTOMOBIL.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme zahraničná výrobná strojárska spoločnosť strednej veľkosti (do 200 zamestnancov). Máme niekoľko výrobných závodov vo svete. Veľký dôraz kladieme na životné prostredie a bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci našich zamestnancov. Sídlime v Kysuckom Novom Meste.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s riadením výroby, projektov a ľudí vo výrobnej spoločnosti
Odborné vedomosti a znalosti zo zlepšovania výrobných procesov
Organizačné a komunikačné zručnosti
Analytické myslenie, štatistika - výhoda
Plynulá komunikácia v angličtine
Vedieť sa rozhodnúť a prijať dôsledky

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3391521  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000€ a viac - veľmi závisí od skúseností a schopnosti kandidáta