Obchodník s technickým backroundom

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 fix / btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme a ako pracujeme:

Hľadáme skôr technika ako obchodníka, ale technika s obchodným duchom/cítením. Vhodný kandidát je z prostredia logistiky alebo výroby.
Tvojou úlohou bude pripraviť riešenie v oblasti automatickej logistiky pre každého zákazníka na mieru. Buď nového zákazníka nájdeš ty alebo ti bude pridelený nový kontakt.
Ako to vyzerá v realite?
Príde požiadavka napr. na zabezpečenie presunu logistického materiálu zo skladu na linku u klienta. Tvojou úlohou bude zastrešiť celý obchod. Prejdeš si požiadavky klienta k danej problematike, pripravíš workshop a predstavíš mu vhodné riešenia. Dôležitá tu je komunikácia s klientom a s kolegami a tiež technické myslenie, pretože ty budeš pomáhať klientovi pri návrhu možných riešení. Následne sa pripravia cenové ponuky, odprezentujú klientovi, prípadne tiež pripravíš zmluvné podmienky. Všetky postupy sú sledované v CRM systéme ako ďalšie obchodné plány.
Počas prvých 3 mesiacov Ťa bude čakať oboznámenie sa s firmou a produktom, pretože naše riešenia nie sú vôbec jednoduché. Nebudeš hodený do vody, ale budeš zaučený na všetky postupy, prejdeme si s Tebou tvojich budúcich zákazníkov, uvidíš ako prebiehajú porady, atď.
Potrebujeme človeka, ktorý bude riešiť aj viac prípadov naraz. Spolupracovať budeš hlavne s projektovým manažérom, ktorý pripraví odborné podklady pre tvoju prácu.
Neodmysliteľnou súčasťou je komunikácia v anglickom jazyku, prípadne v nemeckom, pretože niekedy treba prezentovať projekty v angličtine (príp. nemčine).
Cestovanie v rámci pracovného času je 50 na 50 – destinácie Slovensko, Poľsko, Dánsko.
Nevyhnutné podmienky prijatia: technické vzdelanie, prax v logistike alebo vo výrobnom závode, anglický prípadne nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, komunikatívny človek, tímový hráč.

Pracujeme v prostredí, kde sú nové technológie a inovácie. Sme fajn tím mladých ľudí. Spoločne sa stretávame na rôznych tímových akciách viackrát ročne. Ponúkame flexibilný pracovný čas a tiež priestor na rozvoj a kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Ako bude prebiehať výberové konanie?
1. Priebežne budeme čítať a vyhodnocovať došlé žiadosti - venujeme im naozaj dostatočnú pozornosť
2. Kandidátov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu, budeme postupne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie - u nás v personálnej agentúre.
3. Kandidáti, ktorých "posunieme" k nášmu klientovi a on si ich vyberie na stretnutie, budú kontaktovaní s termínom stretnutia u klienta.
4. Ostatní kandidáti dostanú informáciu o priebehu a výsledku výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Kto sme?
Sme inovatívne zoskúpenie spoločností zamerané na vývoj a predaj unikátnych výrobných a logistických riešení. Ponúkame aj poradenstvo pri riešení projektov zameraných na zvyšovanie produktivity a optimalizácie procesov. Sídlime v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3388210  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 fix / btto