Obchodník s technickým backroundom

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 - 1500 fix / btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme a ako pracujeme:

Hľadáme skôr technika ako obchodníka, ale technika s obchodným duchom/cítením. Vhodný kandidát je z prostredia logistiky alebo výroby.
Tvojou úlohou bude pripraviť riešenie v oblasti automatickej logistiky pre každého zákazníka na mieru. Buď nového zákazníka nájdeš ty alebo ti bude pridelený nový kontakt.
Ako to vyzerá v realite?
Príde požiadavka napr. na zabezpečenie presunu logistického materiálu zo skladu na linku u klienta. Tvojou úlohou bude zastrešiť celý obchod. Prejdeš si požiadavky klienta k danej problematike, pripravíš workshop a predstavíš mu vhodné riešenia. Dôležitá tu je komunikácia s klientom a s kolegami a tiež technické myslenie, pretože ty budeš pomáhať klientovi pri návrhu možných riešení. Následne sa pripravia cenové ponuky, odprezentujú klientovi, prípadne tiež pripravíš zmluvné podmienky. Všetky postupy sú sledované v CRM systéme ako ďalšie obchodné plány.
Počas prvých 3 mesiacov Ťa bude čakať oboznámenie sa s firmou a produktom, pretože naše riešenia nie sú vôbec jednoduché. Nebudeš hodený do vody, ale budeš zaučený na všetky postupy, prejdeme si s Tebou tvojich budúcich zákazníkov, uvidíš ako prebiehajú porady, atď.
Potrebujeme človeka, ktorý bude riešiť aj viac prípadov naraz. Spolupracovať budeš hlavne s projektovým manažérom, ktorý pripraví odborné podklady pre tvoju prácu.
Neodmysliteľnou súčasťou je komunikácia v anglickom jazyku, prípadne v nemeckom, pretože niekedy treba prezentovať projekty v angličtine (príp. nemčine).
Cestovanie v rámci pracovného času je 50 na 50 – destinácie Slovensko, Poľsko, Dánsko.
Nevyhnutné podmienky prijatia: technické vzdelanie, prax v logistike alebo vo výrobnom závode, anglický prípadne nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, komunikatívny človek, tímový hráč.

Pracujeme v prostredí, kde sú nové technológie a inovácie. Sme fajn tím mladých ľudí. Spoločne sa stretávame na rôznych tímových akciách viackrát ročne. Ponúkame flexibilný pracovný čas a tiež priestor na rozvoj a kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Ako bude prebiehať výberové konanie?
1. Priebežne budeme čítať a vyhodnocovať došlé žiadosti - venujeme im naozaj dostatočnú pozornosť
2. Kandidátov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu, budeme postupne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie - u nás v personálnej agentúre.
3. Kandidáti, ktorých "posunieme" k nášmu klientovi a on si ich vyberie na stretnutie, budú kontaktovaní s termínom stretnutia u klienta.
4. Ostatní kandidáti dostanú informáciu o priebehu a výsledku výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.6.2018 (ostáva ešte 36 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Kto sme?
Sme inovatívne zoskúpenie spoločností zamerané na vývoj a predaj unikátnych výrobných a logistických riešení. Ponúkame aj poradenstvo pri riešení projektov zameraných na zvyšovanie produktivity a optimalizácie procesov. Sídlime v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť PAY s.r.o. - Personálna agentúra YNAK.
Naša spoločnosť bola založená na pevných základoch. Je na trhu, aby oceňovala a vyhľadávala výnimočnosť, individualitu a odhodlanie byť úspešný. Jednak zo strany firiem i zo strany kandidátov. Tri osobnosti z oblasti personalistiky a služieb klientom sa po 7 a viac-ročnej praxi v TOP manažmentoch úspešných firiem rozhodli využiť svoje know-how a šíriť ho ďalej. Sme tu pre záujemcov zo Slovenskej i Českej republiky, aby sme spolu naplnili poslanie "Byť šťastný AJ v práci".

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimíra Gjablová
Tel.: +421918378082
E-mail: poslať životopis
ID: 3388210   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1500 fix / btto