HR špecialista + HR marketing

PAY s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Stabilná slovenská spoločnosť zo Žiliny, ktorá pôsobí na slovenskom trhu vyše 20 rokov. Sme lídrom v oblasti personálnych riešení pre malé, stredné a veľké podniky. Pracujeme v oblasti softvérových technológií. Máme okolo 70 zamestnancov.

Koho hľadáme?

Hľadáme niekoho , kto rád komunikuje, spája ľudí a vytvára vzťahy. Kto je kreatívny, rád rozmýšľa nad novými vecami a vie ich prepájať s realitou a prichádza s riešeniami. Chceme spájať personalistiku s marketingom, kde nájdeš veľa priestoru na sebarealizáciu. Okrem personálnej agendy budeš mať na starosti nábor, vzdelávanie, eventy (2x ročne). Tiež tu je možnosť sa priamo podielať na tvorbe nových softvérových riešení v oblasti HR, ak bude záujem z tvojej strany.
Hľadáme k sebe človeka s "CAN DO" postojom. Chceme cítiť dynamiku, drive, srdce, neutíchajúcu chuť zlepšovať sa a dosahovať ciele. Hľadáme niekoho, kto vie, v čom je dobrý, alebo v čom by mohol byť dobrý, niekoho, kto sa v práci chce cítiť skvele a považuje to za prioritu.

Čo ponúkame?

Priestor na realizáciu, na nové nápady, otvorenú kultúru. Ale to, čo je dôležité, diskutujeme o veciach, vieme realizovať nové veci, ktoré posúvajú našu firmu vpred. Pracovné prostriedky.

Čo požadujeme:

Ak si pracoval/a min. 3 roky na personálnom oddelení a máš skúsenosti s perso administratívou, s výberom a náborom nových zamestnancom a skúsenosť so vzdelávaním, máš otvorenú myseľ a chceš posúvať personalistiku do iných rozmerov, tak nám napíš.
Anglický jazyk je skôr výhodou (využiješ ho hlavne počas konferencií, na lokálnej úrovni menej).

Ak ťa naša ponuka práce zaujala, pošli nám tvoj životopis a do textu alebo priamo do mailu uveď prosím, odpovede na tieto 2 otázky:

Čo pre teba znamená prepojenie personalistiky a marketingu?

Aký tvoj nápad sa ti podaril zrealizovať v práci, ktorý priniesol pozitívny dopad pre zamestnancov spoločnosti?

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Bližšie informácie o klientovi nájdete v náplni práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3237607  Dátum zverejnenia: 9.11.2017