Výrobný pracovník

PAY s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1300BT po roku práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pozícia: Operátor do výroby (obsluha strojov)
• Spoločnosť: Firma sídliaca v Kysuckom Novom Meste , 107 zamestnancov, strojárska spoločnosť
• Pozícia vhodná pre ženu i muža
• Rozvrh práce: nepretržitá prevádzka - denná od 6.00 do 18.00, nočná od 18.00-6.00, 2 dni voľno
• Pracovná zmluva: nie je to práca cez agentúru: 3 mesiace skúšobná doba, 6 mesiacov doba určitá, následne doba neurčitá
• Strava je zabezpečená na každej zmene
• Dovolenkový, vianočný, dochádzkový bonus, zaujímavý sociálny a motivačný program zameraný na podporu zdravia a športu, rodinu a deti
• Plat: na začiatku 500-600eur netto, po 3 mesiacoch 600-800eur netto a do jedného roka 1000eur netto. (závisí od šikovnosti zamestnanca)
• Nehľadáme skúsených ľudí, firma si zamestnanca zaškolí sama

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú strojársku spoločnosť. Zahraničný klient, ktorý má cca 100 zamestnancov. Vhodný uchádzač bude zamestnacom firmy a nie personálnej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť PAY s.r.o. - Personálna agentúra YNAK.
Naša spoločnosť bola založená na pevných základoch. Je na trhu, aby oceňovala a vyhľadávala výnimočnosť, individualitu a odhodlanie byť úspešný. Jednak zo strany firiem i zo strany kandidátov. Tri osobnosti z oblasti personalistiky a služieb klientom sa po 7 a viac-ročnej praxi v TOP manažmentoch úspešných firiem rozhodli využiť svoje know-how a šíriť ho ďalej. Sme tu pre záujemcov zo Slovenskej i Českej republiky, aby sme spolu naplnili poslanie "Byť šťastný AJ v práci".

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Ul. M. Rázusa 23/A
010 01 Žilina
ID: 3212126   Dátum zverejnenia: 11.10.2017