Reagujte bez životopisu

Kvetinárka / kvetinár

Pavol Slamka - Pieta

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacNástupný plat 950 eur brutto/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kvetinárstva a kolektívu v Považskej Bystrici, hľadáme skúsenú, kreatívnu a komunikatívnu kvetinárku / kvetinára , aranžérku/ aranžéra, ktorá miluje prácu s kvetmi.

Náplň práce a požiadavky :

  • znalosť viazania, aranžovania kytíc a kvetín
  • znalosť aranžovania aranžmánov zo živých a umelých kvetov
  • starostlivosť o kvety , ošetrovanie
  • predaj, práca s pokladňou
  • poradenstvo v oblasti rastlín
  • starostlivosť o chod predajne
  • pozitívny prístup a obsluha zákazníkov s úsmev je podmienkou
  • vyučený v odbore kvetinár / záhradník - výhodou
  • základná znalosť na počítači
  • znalosť anglické jazyka - výhodou, nie podmienkou

Ponúkame :

  • stabilná a dlhodobá práca na trvalý pracovný pomer
  • zamestnanecké zľavy na tovar
  • príspevok na stravné na každý odpracovaný deň
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • v prípade práce nadčas alebo počas sviatkov a víkendov všetky príplatky
  • príplatok na cestovné do práce
  • nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kvetinár, aranžér, floristika, predavač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našom kvetinárstve je dôležitá príjemná komunikácia a jednanie s ľadmi, estetické cítenie, tvorivosť - kreativita, samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa a najmä vzťah k prírode a rastlinám.

Naša spoločnosť Pieta je na trhu 30 rokov, má v prevádzke dlhoročné dve kvetinárstva. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho kolektívu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Slamka
E-mail: poslať životopis
ID: 4800759  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac