Kuchár/kuchárka

PAVLIČKO a partneri, s. r. o.

Miesto práce
Ranč Regetovka, Regetovka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komu držíme miesto?
Samostatný kuchár so štipkou nápaditosti

Koho hľadáme?
• Zodpovednú, spoľahlivú osobu so zmyslom pre detail
• Samostatného a zručného kuchára s chuťou pracovať
• Osobu s vášňou pre prácu v kuchyni so vzdelaním alebo praxou v odbore

Ak si sa v tom našiel, toto bude Tvoja náplň práce:
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov HACCP a prevádzkových zásad a bezpečnostných predpisov
- sledovanie nových trendov v gastronómii

Čo za to?
• Stabilné zamestnanie a pravidelná mzda
• Bezplatné stravovanie a pitný režim
• Bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu
• Nástupný plat 1 200,- € netto, následne možné zvýšenie platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Či už sa chystáte zajazdiť si na koni, zalyžovať si, ísť na bicykel alebo sa len tak prejsť po krásnej, nedotknutej prírode a zavŕšiť to príjemnou večerou v priateľskej atmosfére, či mať predlžený víkend v jednej z našich izieb a zobúdzať do pomalého rána v malebnej dedinke, u nás na Ranči Regetovka na to máte jedinečnú príležitosť. Na Ranči Regetovka sa snažíme poskytnúť zákazníkovi vždy prvotriednu kvalitu ponúkaných služieb s domácou atmosférou. Chceme vybudovať miesto kde si prídu na svoje všetci, od aktívnych športovcov až po ľudí hľadajúcich pokoj a relax. Každým dňom sa snažíme rozširovať ponúkané služby k maximálnej spokojnosti našich zákazníkov.
ID: 4077257  Dátum zverejnenia: 27.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac