Obchodný manažér - garantovaný kariérny rast! flexibilný pracovný čas! hľadáme aj asistenta/ku

Pavel Sellár

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 500 EUR/mesiacpo zaškolení nadštandardné platové podmienky - možnosť ovplyvniť si príjem vlastným nasadením, šikovnosťou, prístupom a tak si zaistiť rýchly garantovaný kariérny postup.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie odborného poradenstva klientom, riešenie ich potrieb a požiadaviek,
- starostlivosť o existujúcu sieť klientov,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- komunikácia s obchodnými partnermi,
- tvorba finančných plánov a následne ich prezentácia našim klientom
- vedenie ľudí,
- zastrešenie chodu kancelárie,
- organizácia náborov nových záujemcov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti.

- GARANTOVANÝ kariérny rast
- prevažne viete až 80 % času pracovať online.
- nadštandardné platové podmienky - možnosť aktívne ovplyvniť svoj príjem
- časová flexibilita
- prepracovaný online vzdelávací systém nových spolupracovníkov
- ucelený koncept vzdelávania a osobného rozvoja
- finančné renty pri invalidite, úmrtí a predčasnému odchodu na dôchodok atď.
- pridelený vyškolený osobný kouč
- 53 ročné know how medzinárodne pôsobiacej firmy v 16 krajinách EU
- Dovolenky pre TOP spolupracovníkov
- rôzne finančné motivačné benefity
- firemné paušály.

Informácie o výberovom konaní

Chcete flexibilný pracovný čas a nadštandardný príjem?
Potrebujete zmenu, prípadne hľadáte prácu, privyrobenie?

Prijímacie pohovory sú rozdelené na 2 kolá:

1. Osobný/ online pohovor ( zoom)
2. Osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie sú potrebné predchádzajúce odborné skúsenosti v tejto oblasti, nakoľko máme vzdelávací systém na preškolenie uchádzačov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- rozhodnosť
- otvorená a priama komunikácia
- zodpovedný prístup k plneniu úloh
- príjemné a empatické vystupovanie
- ambícia osobnostného a odborného rastu

Materská spoločnosť OVB vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe.
Slovenská centrála OVB pôsobí v Bratislave od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.

Prvotriedne finančné riešenia, šité na mieru individuálnym potrebám klientov, poskytujeme vďaka spolupráci s viac ako 30 produktovými partnermi na Slovensku.
Naše služby vychádzajú z odbornej analýzy finančnej situácie našich klientov. Pri osobnom rozhovore sa každého z nich pýtame na jeho konkrétne ciele a túžby, z ktorých odvíjame individuálne finančné riešenia.

Úvodným rozhovorom to však nekončí. Naši odborníci vďaka pravidelným analýzam počas dlhodobej spolupráce prispôsobujú finančné riešenia aktuálnej životnej situácii klientov. Individuálne finančné plány tak naozaj zodpovedajú potrebám a cieľom každého klienta.
Našou víziou je je vybudovať na území celého Slovenska sieť obchodných zastúpení, v ktorých by naši klienti našli komplexný servis v oblasti finančných služieb. Jednoduchý koncept Allfinanz - všetky financie pod jednou strechou. Klientom tak chceme prinášať úsporu času a samozrejme aj peňazí.

Vízia nášho riaditeľstva:

Do konca roka 2024 plánujeme vstúpiť a expandovať do susedných krajín, konkrétne do Chorvátska, Maďarska a Poľska, kde vidíme veľký potenciál na úspech.
Prečo si vybrať spoluprácu práve s nami?
- s jedinečným modelom zapracovania, vzdelávaním a osobnostným rozvojom vieme zabezpečiť váš rast
- tím manažérov a leadrov na trhu vám odovzdajú svoje know how na dosiahnutie vašich cieľov
- klientom ponúkame kvalitné služby v oblasti finančného trhu, zabezpečujeme elitné finančné plánovanie vďaka profesnému titulu EFA, ktorý vlastní len 17 ľudí na Slovensku.
- aj vy môžete patriť medzi mladý dynamický kolektív, ktorý si zakladá na dobrých vzťahoch, odbornosti, profesionalite, lojalite a tímovosti.
ID: 4593950  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac