Adminitrátor e-shopu a social media manager

PAUMA, spol. s r.o.

Miesto práce
Mierová 20A, Hlohovec
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacdochádzkový bonus, obratový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú značku dámskych a detských pančuchových nohavíc vyrábaných na Slovensku hľadáme človeka so skúsenosťami z marketingu. Vašou náplňou bude posúvanie brandu novej značky a taktiež:
- správa e-shopu
- správa a vytváranie kreatívneho obsahu a platených kampaní pre sociálne siete: Facebook, Instagram a pod
- správa a tvorba PPC kampaní pre Google Ads
- vyhodnocovanie aktivity a tvorba reportov - Google analytics, a pod.
- tvorba a zasielanie newslettrov (Mailchimp)
- návrhy a zadávanie realizácie bannerov,
- realizácia a koordinácia iných marketingových aktivít spoločnosti
- podpora predaja produktov

Podielové odmeny v závislosti od dosiahnutého predaja

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o CV v anglickom jazyku + motivačný list
Práca je možná čiastočne aj z domu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

marketingové nástroje - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, bezúhonnosť, pracovné nasadenie, lojalita,

Výroba a predaj textilného tovaru - detské pančuchy. Spoločnosť má nových vlastníkov, ktorí zásadne modernizujú a zlepšujú pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4080353  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac