Obsluha šijacích automatov

PAUMA, spol. s r.o.

Miesto práce
Mierová 20, Hlohovec
Termín nástupu
Ihneď
3,19 € na hodinu, plus výkonnostné prémie, plus príplatky v zmysle zákonníka práce (celková mzda brutto 700 - 750€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha šijacích automatov, práca v dvanásťhodinových pracovných smenách (denná, nočná, deň voľna, víkendy voľné)

Stravné lístky v hodnote 4,20€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výroba a predaj textilného tovaru - detské pančuchy. Spoločnosť má nových vlastníkov, ktorí zásadne modernizujú a zlepšujú pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3626237  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,19 € na hodinu, plus výkonnostné prémie, plus príplatky v zmysle zákonníka práce (celková mzda brutto 700 - 750€)