Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo PAULI s. r. o.

Kuchár v tíme Gatto Matto

PAULI s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / po dohode
2 000 EUR/mesiacnetto. Finálna čiastka pozostáva z hodinovej mzdy + bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gatto Matto je už rokmi overená, seriózna značka, ktorá si svoju popularitu vybudovala práve na precíznom výbere svojich členov, ktorí zapadajú do nášho rodinného konceptu. Sme oddaní rodinnej atmosfére a hľadáme skúseného kuchára, ktorý nám pomôže šíriť vôňu a chuť našich vynikajúcich jedál.
Čo myslíš, budeš to práve Ty?

Tvoja náplň práce by zahŕňala:
- príprava jedál podľa vybraného záberu z a la carte
- prehľad v aktuálnych receptúrach
- sledovanie nových trendov v gastronómii
- podpora celej kuchyne a tímová práca
- účasť na meetingoch s manažérom

Tvoje pracovné vyťaženie si vyskladáš individuálne:
- krátky / dlhý týždeň
- alebo flexibilne podľa Tvojich požiadaviek

- možnosť ubytovania (v prípade voľných firemných kapacít)

- vernostné príplatky za zotrvávanie vo firme

- finančné bonusy v závislosti od skúseností

- možnosť kariérneho rastu

- zamestnanecká zľava vo výške 50%

- pravidelné teambuildingové aktivity

- príležitosť spolupracovať s ľudmi, ktorí milujú to, čo robia

Ak Ťa naša ponuka zaujala, tak neváhaj a ozvi sa nám e-mailom. Veľmi radi Ťa spoznáme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v obore kuchár je nutná.

Ak máš skúsenosti s talianskou kuchyňou, je to pre Teba veľké plus! Ak nie, všetko potrebné Ťa naučíme. Podstatná je chuť do práce, chuť zlepšovať sa a prinášať so sebou dobrú náladu.

Tri fungujúce talianske reštaurácie s desaťročným pôsobením na trhu. Zakladáme si na tom, aby náš kolektív tvorili stabilní a spoľahliví ľudia, ktorí majú chuť pracovať a zlepšovať sa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4310959  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac