Predavač - predavačka vo vianočnom stánku s občerstvením

Paula Hlavatá

Miesto práce
Parndorf Designer Outlet, Parndorf, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 - 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa zodpovedná osoba s chuťou pracovať!
Potrebná prax vo výrobe TRDELNÍKOV a LANGOŠOV.
Miesto výkonu práce: Outlet Parndorf - Vianočný stánok s občerstvením.
MZDA: 6,50- 9 EUR/ hod + ODMENY!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Reklamno – marketingová spoločnosť, ktorej základným cieľom je pomáhať svojim klientom predávať ich produkty a služby. Robíme to na základe kvalitného marketingu, ktorý spája kreativitu s presným zacielením priameho marketingu. Orientujeme sa hlavne na podporu predaja a reklamu.Našou snahou je dávať do popredia a propagovať výrobky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3799540  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 - 10 EUR/hod.