Promotér/Promotérka - Dlhodobá ponuka práce

Paula Hlavatá

Levická ulica číslo 7, okres Galanta, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád sa zabávaš, máš rád prácu s ľuďmi? Tak toto je práca práve pre teba! Nezávislé, nenáročné. Toto všetko a ešte viac ti ponúka naša agentúra. Dlhodobá brigáda, ktorá sa môže vykonávať aj počas školy ale aj počas inej brigády, práce či víkendov alebo na TPP.
Hľadáme veselých, aktívnych a komunikatívnych ľudí na prezentáciu a propagáciu výrobkov, ktoré sa práve uvádzajú na trh. Prezentácie sa robia formou reklamných kampaní v obchodných centrách, na výstavách a reklamných podujatiach. Zastrešujeme celý nitriansky kraj.
Práca prináša zaujímavé platobné podmienky.

kariérny rast
zázemie v úspešnom pracovnom tíme
školenie na náklady firmy
firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- komunikatívnosť, kreativitu, príjemné vystupovanie, reprezentatívny vzhľad a vystupovanie, pozitívne myslenie, flexibilitu, dochvíľnosť, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť a schopnosť učiť sa novým veciam.

Reklamno – marketingová spoločnosť, ktorej základným cieľom je pomáhať svojim klientom predávať ich produkty a služby. Robíme to na základe kvalitného marketingu, ktorý spája kreativitu s presným zacielením priameho marketingu. Orientujeme sa hlavne na podporu predaja a reklamu.Našou snahou je dávať do popredia a propagovať výrobky, ktoré sú na slovenskom trhu menej známe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Levická ulica č. 7
949 01 Nitra
ID: 1264436   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 - 800 EUR/mesiac