Účtovník / Ekonóm

PAUL LANGE OSLANY s.r.o.

Miesto práce
Mierová 8574/37, 972 47 Oslany
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti.
Účtovanie odoslaných a došlých faktúr, dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov.
Príprava prevodných príkazov, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov, interných dokladov.
Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností.
Vedenie skladového a majetkového účtovníctva. Účtovná závierka a komunikácia s audítorom.

Práca pre spoločnosť so stabilnou a silnou pozíciou na trhu.

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov prosím zasielajte e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kandidát na uvedenú pozíciu má byť samostatný, komunikatívny, flexibilný, zodpovedný.

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom s cyklistickým tovarom

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3996826  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac