Práca v Holandských sklenníkoch! (zberač paradajok)

Paul de Groot Agrarisch Loonbedrijf te Poeldijk - HPT Holland

Miesto práce
Haag, Holandsko
Termín nástupu
12.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9.68 EUR/hodina, Ponukaný plat (netto) 8,59 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre ženy aj mužov!Možnosť zaučenia sa.
V roku 2018 mame viac voľných pozícií.

o Práca v skleníkoch (Horticulture Green Houses),čo sú paradajky.

o Finančná odmena € 9,68 brutto , € 8,59 netto/ hodina

o Výplata - týždenný plat

o Priemerne 38/45 hodín práce týždenne,niekedy tiež práca v sobotu doobeda

o Doprava do práce s firemným autom,zadarmo.

o Preddavok na poistenie 95,40€ za mesiac alebo 22,18€
za týždeň. Po uhradení poistenia dostanete dávky zdravotnej starostlivosti naspäť z daňového úradu v celkovej výške 94,00€ za mesiac.(strháva sa z výplaty)

o Ubytovanie vo firemnom byte zo všetkým potrebným k bývaniu.Vo vhodných podmienkach, maximálne 4 osoby.(1 alebo 2 izby delené s druhou osobou a 1 izba pre jednu osobu)
(Pri vycestovaní si treba zobrať so sebou posteľné obliečky,vankúš,prikrývku!)

o Každý týžden sa z výplaty sťahuje € 82,00/osoba za ubytovanie ( nájom, elektrina,voda,plyn,tv kábel)

o Kaucia (€ 328,00) sa odpočíta z výplaty.Pri neporušení zmluvných podmienok sa kaucia vracia späť.

o Byty sú umiestnené v dobre situovanom okolí,s ľahkým prístupom dopravy a obchodov,blízko pláže.

o V pripade záujmu,prosím, pošlite podrobne vyplnený formulár v angličtine alebo slovenčine na adresu: [email protected]
alebo vyplnte online prihlášku na www.hptholland.com , tam si najdite kontakty a prihlášky.Zaregistrujeme Vás a v prípade že sme pre Vás našli vhodnú pozíciu Vás budeme informovať.

Po obdržaní Vášej prihlášky+fotografie a podpísaní pracovnej zmluvy medzi Vami a zamestnávateľom ,zaistíme Vám vhodné bývanie. Vhodné ubytovanie bude zaručené a zarezervované za €43.

Sme dostupný aj na:
web: www.hptholland.com
facebook: https://www.facebook.com/hptholland/

Doprava firemným autom na miesto pracoviska zadarmo.

Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko nákupneho centra .

Informácie o výberovom konaní

Možnosť nastúpiť aj IHNEĎ!
o V prípade záujmu poslať podrobne vyplnený formulár alebo životopis v angličtine alebo slovenčine na adresu: [email protected]
ktorý Vám pošleme po prvom kontakte na našej emailovej adrese.
Najdete nás aj tu:
Facebook: https://www.facebook.com/hptholland/

Každý mesiac potrebujeme pracovnú silu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2018 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Zrakové vady,problémy s chrpticou, problémy s drogamy,problemy s alkoholom nie su akceptovane!
Pre páry bohužial nevieme prácu zabezpečiť.

Horticulture practice training
Ponúkame prácu v skleníkoch (Horticulture Green Houses), čo môžu byť paradajky ....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HPT Holland
Wateringseweg 81
SW 2685 Poeldijk
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: de Groot Paul
E-mail: poslať životopis
ID: 1796939   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9.68 EUR/hodina, Ponukaný plat (netto) 8,59 € / hodina