Práca v Holandských sklenníkoch! (zberač paradajok)

Paul de Groot Agrarisch Loonbedrijf te Poeldijk - HPT Holland

Miesto práce
Den Haag, Holandsko
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
9.51 EUR/hodina, Ponukaný plat (netto) 8,46 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Práca v skleníkoch (Horticulture Green Houses),čo sú paradajky.Zber a opatrovanie paradajok.

o Finančná odmena € 9,51 bruto , € 8,46 netto/ hodina

o Výplata - týždenný plat

o Priemerne 38/45 hodín práce týždenne,niekedy tiež práca v sobotu doobeda

o Doprava do práce s firemným autom

o Po príchode si najskôr zaplatíte preddavok na poistenie 91,28€ za mesiac alebo 22,82€
za týždeň. Po uhradení poistenia dostanete dávky zdravotnejstarostlivosti naspäť z daňového úradu v celkovej výške 88,00€ zamesiac.

o Ubytovanie vo firemnom byte zo všetkým potrebným k bývaniu.Vo vhodných podmienkach, maximálne 4 osoby.(1 alebo 2 izby delené s druhou osobou a 1 izba pre jednu osobu)
(Pri vycestovaní si treba zobrať so sebou posteľné obliečky,vankúš,prikrývku!)

o Každý týžden sa z výplaty sťahuje € 82,00/osoba za ubytovanie ( nájom, elektrina,voda,plyn,tv kábel)

o Kaucia (€ 246,00) sa odpočíta z výplaty.Pri neporušení zmluvných podmienok sa kaucia vracia späť.

o Byty sú umiestnené v dobre situovanom okolí,s ľahkým prístupom dopravy a obchodov,blízko pláže.

o V pripade záujmu,prosím, pošlite podrobne vyplnený formulár v angličtine alebo slovenčine na adresu:hptholland@gmail.com

Po obdržaní Vášej prihlášky+fotografie a podpísaní pracovnej zmluvy medzi Vami a zamestnávateľom ,zaistíme Vám vhodné bývanie. Vhodné ubytovanie bude zaručené a zarezervované za €43.

Doprava firemným autom na miesto pracoviska zadarmo.

Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko nákupneho centra .

o V pripade zaujmu poslat podrobne vyplneny formular v anglictine alebo slovencine na adresu: hptholland@gmail.com
ktorý Vám pošleme po prvom kontakte na našej emailovej adrese.
Najdete nás aj tu:
Facebook: https://www.facebook.com/hptholland/
web: www.hptholland.com

každý mesiac potrebujeme pracovnú silu!Teraz máme viac voľných pozícií pre dámy ale aj pre pánov sa nájde vždy práca!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B

Zrakové vady,problémy s chrpticou, problémy s drogamy,problemy s alkoholom nie su akceptovane!
Pre páry bohužial nevieme prácu zabezpečiť.

Horticulture practice training
Ponukame pracu v sklennikoch (Horticulture Green Houses), co môžu byť paradajky ....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HPT Holland
Wateringseweg 81
SW 2685 Poeldijk
Holandsko
ID: 1796939   Dátum zverejnenia: 6.10.2017