Všemajster Údržbár / elektrikár

PATTY SKI s.r.o.

Miesto práce
Donovaly
Termín nástupu
1.05.2024
8 EUR/hod.8 € základná mzda + bonusy . Konečná výška mzdy je závislá od výkonu práce, skúseností a odbornosti vybraného kandidáta. Skúšobná doba 3 mesiace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozumiete sa elektrike, ste manuálne a technicky zručný? Považujete sa za kutila či domáceho majstra, ktorý si so všetkým rád poradí?

Hľadáme zdatných a zručných kolegov. Poďte pracovať k nám!

Starostlivosť o stromy, kríky, trávniky a všetku zeleň (zavlažovanie, kosenie, okopávanie, sadenie)
v prípade potreby ošetruje zeleň , odstraňuje nežiadúcu vegetáciu
údržbárske práce – zabezpečenie starostlivosti údržby a opráv podľa požiadaviek
operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
starostlivosť a údržba vonkajších priestorov podľa potreby a ročného obdobia ( zametanie, odstraňovanie snehu pomocou mechanizácie)
ďalšie činnosti s prevádzkou a údržbou

- stála, dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- práca v čistom prostredí,
- pracovný pomer na pracovnú zmluvu
- bonusy
- práca v mladom kolektíve
- flexibilné pracovné dni, vhodné aj pre študentov
- Zľava na nákupy (obchod), lyzovanie, atrakcie
- Možnosť kariérneho rastu.

V prípade Vášho záujmu o prácu , vyplňte FORMULÁR https://donovalkovo.sk/ponuka-prace
a pošlite podrobný životopis so súhlasom k spracovaniu Vašich osobných údajov na email

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
E-mail - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Podnikanie v oblasti cestovného ruchu, prevádzkovanie ubytovacích zariadenia, lyžiarska a snowboardová škola.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Botond Vajda
Tel.: +421905407382
E-mail: poslať životopis
ID: 4291011  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.