SBS - pracovník zásahovej skupiny

PATROL SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
čo najskôr
5,31 EUR/hod.+ všetky zákonné príplatky (nočné, soboty, nedele, sviatky) + finančný príspevok za odpracované zmeny (miesto stravných lístkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- preverovanie poplachov na základe požiadavky od dispečera
​- motohliadky podľa požiadavky dispečera
​- obhliadky objektov podľa požiadavky dispečera​

Zašlite svoj životopis a my Vás pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

​- minimálne stredoškolské vzdelanie
​- práca s internetom a počítačom
​- samostatnosť
​- vedieť robiť rozhodnutia
​- fyzická zdatnosť
​- vlastnenie preukazu odbornej spôsobilosti minimálne typu S (ak nie je preukaz odbornej spôsobilosti, vieme sprostredkovať v Bratislave)
​- prax v SBS minimálne 2 roky (nie je nutné, no je výhodou)
​- vodičský preukaz B (aktívny vodič)
​- zbrojný preukaz (nie je nutné, no je výhodou)​

PRÁCA JE VHODNÁ LEN PRE MUŽOV VO VEKU 30-45 ROKOV !!!!

Sme inovatívna súkromná bezpečnostná agentúra, zaoberajúca sa ochranou objektov v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o prevádzkovaní SBS. Spoločnosť poskytuje bezpečnostné služby v rámci celého územia Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803256  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,31 EUR/hod.