Logo PATRIOT GROUP, s.r.o.

Administratívny pracovník/pracovníčka v dynamicky rastúcej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu

PATRIOT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Jaroša 29, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
1 293 EUR/mesiacOkrem základnej zložky mzdy ponúkame úspešnému kandidátovi aj odmeny na základe mesačných výsledkov. Viac informácii mu poskytneme individuálne na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú posilu do nášho tímu s komunikačnými schopnosťami na úrovni a stupňom asertívneho správania na pracovnú pozíciu Administratívny pracovník (odborný asistent) s ekonomickým alebo právnym vzdelaním.

Pracovnou náplňou je vedenie administratívnej agendy spoločnosti - e-maily, komunikácia s dlžníkmi a klientmi, zazmluvňovanie nových klientov, práca s verejne dostupnými portálmi - ŽR SR, OR SR, katastrálny portál, práca v internom systéme spoločnosti, úhrady cez internetbanking, príprava podkladov pre právne prípady, vyhotovovanie jednoduchých zmlúv, plnomocenstiev.

Osobnostný rast, interné školenia nielen v oblasti práva a vymáhania pohľadávok, príjemné prostredie kancelárie mimo centra mesta s dobrou dopravnou dostupnosťou a možnosťou parkovania v blízkom okolí.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Každú pracovnú ponuku individuálne zhodnotíme. Prvé kolo výberu sa uskutoční na základe zaslaných životopisov na e-mailovú adresu alebo prostredníctvom portálu profesia. Druhé kolo - osobné pohovory s vybranými uchádzačmi v sídle našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, právo, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, analytické a kritické myslenie, pozornosť, samostatnosť, tímový hráč, kultivovaný písomný a slovný prejav, elementárne právne povedomie.

Znalosť strojopisu je pre túto pozíciu nevyhnutná.

Komplexné služby v oblasti manažmentu rizikových pohľadávok - správa, riadenie a vymáhanie pohľadávok

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4820723  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 293 EUR/mesiac