Administratívna pracovníčka

PATRIOT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Jaroša 29, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
835 EUR/mesiacMzda je variabilná v závislosti od praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie administratívnej agendy spoločnosti - spracovanie pošty, e-maily, komunikácia s klientmi, práca s verejne dostupnými portálmi - ŽR SR, OR SR, katastrálny portál, práca v internom systéme, príprava podkladov pre právne prípady, vyhotovovanie jednoduchých zmlúv, plnomocenstiev, zabezpečenie plynulého chodu kancelárie a iné.

Prvé kolo výberu na základe zaslaných životopisov na e-mailovú adresu. Druhé kolo na základe osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

elementárne právne povedomie, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, analytické a kritické myslenie, pozornosť, samostatnosť, kultivovaný písomný a slovný prejav

Komplexné služby v oblasti manažmentu rizikových pohľadávok - správa, riadenie a vymáhanie pohľadávok

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2928574  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac