Čašník / Barista / Barman do novej prevádzky v Leviciach

Patriot Gastronomy s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
v mesiaci Jún, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiack základnému platu + % podiel z predaja, vernostný bonus, mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sýpka u Patriotov hľadá personál do novootvorenej prevádzky v centre Levíc!
Pripravujeme otvorenie štýlovej prevádzky s unikátnym dizajnom a atmosférou. Do tímu hľadáme šikovných kolegov s príjemným vystupovaním, úsmevom na tvári, predajnými zručnosťami, orientáciou na spokojnosť zákazníkov, s chuťou pracovať a učiť sa novým zručnostiam.
NÁPLŇ PRÁCE:
- aktívne ponúkanie a predaj nápojov s dôrazom na zvyšovanie predaja a spokojnosť zákazníkov
- príprava a teplých, studených nápojov a servírovanie drobných pochutín
- pohotové reagovanie na požiadavky zákazníkov
- práca s pokladňou, hotovosťou a terminálom
- zabezpečenie chodu prevádzky počas smeny
- inventúrne činnosti

Ponúkame Vám možnosť byť už pri zrode nového výnimočného projektu, pričom ešte pred otvorením prevádzky absolvujete produktové školenia a tréningy predajných zručností. Naša spoločnosť má silné a stabilné ekonomické zázemie a ponúka Vám férové a motivujúce ohodnotenie a podmienky.
Okrem základnej mzdy, vyplácanej na čas a na účet Vám ponúkame aj:
- % prémie z predaja
- vernostný bonus
- prémie na základe rôznych predajných súťaží
- zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie
- pravidelné striedanie pracovných smien
- permanentka na domáce zápasy BK Patrioti Levice

Vašu žiadosť spolu s priloženým životopisom posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Vybraných záujemcov radi pozveme na osobné stretnutie. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našom tíme, avšak priamo kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

- príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
- aktívny prístup
- samostatnosť a zodpovednosť
- znalosť anglického jazyka vítaná
- zdravotný preukaz

Spoločnosť Patriot Gastronomy, s.r.o. vznikla s víziou poskytnúť Levičanom gastronomické zážitky a servis aký im v meste chýbal. Sýpka u Patriotov je prvým našim projektom v tejto oblasti. Našim spolumajiteľom je aj klub BK Patrioti Levice, s ktorým úzko spolupracujeme a zabezpečujeme aj VIP servis na domácich zápasoch klubu.

Holubyho 4
93401 Levice

Kontakt

ID: 3909531  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac