Foodpanda Kuriér

Patrik Sárosi

Krivá 21, Juh, Slovensko, Košice (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
Od 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Food Panda Kurier - KOŠICE,PREŠOV,POPRAD
Plat 1000€ - 1800€ - PLATOVÉ OHODNOTENIE
FORMA ZMLUVY DPP ALEBO IČO

Hľadaš prácu, pri ktorej budeš pánom svojho času? A to koľko zarobiš si môžeš SÁM ovplyvniť?

Koho hľadáme a čo budeš robiť?

*Schopného vodiča s chladnou hlavou i v rušnej premavke.
*Člověka, čo sa narodil s orientačným zmyslom, alebo je aspoň najlepší kámoš s GPS.
*Budeš rozvážať objednávky našim zákazníkom.
*Pracovný čas si budeš vyberať sám/sama podľa toho, ako sa ti to časovo bude hodiť.

Čo od teba očakávame?
*Vodičský preukaz skupiny B.
*Dôchviľnosť, slušnosť a radosť z pár prehodených slov zo zákazníkom.

POKIAĽ ŤA NÁŠ INZERÁT ZAUJAL, OKAMŽITE SA NÁM OZVI. PRÁVE TEBA POTREBUJEME!
- k svojmu životopisu nám pripoj svojú fotografiu :)

Čo ti ponúkame?
*Možnosť SÁM si ovplivniť to, koľlko si zarobiš.
*Budeš pánom svojho času. Môžeš jazdiť denné alebo len pár dní v mesiaci.
*Služobný automobil sa dá využívat i k OSOBNÝM ÚČELOM.
*Firemné zvýhodnené tarify.
*Forma zmluvy DPP alebo IČO.
*Ponúkame všetko, len nie nudu. Naopak sa staneš súčástou neuveritelných príbehou.
*Zázemie veľkej firmy, ktorá rastie raketovým spôsobom.
*Mnoho dalších benefitou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Foodpanda je značka platformy pre doručovanie potravín online, ktorú vlastní spoločnosť Delivery Hero so sídlom v Berlíne v Nemecku a pôsobí s 20 značkami v približne 50 zemiach na štyroch kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4335382  Dátum zverejnenia: 22.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac