Asistent predaja v potravinách

Potraviny BODVA

Miesto práce
Krosnianska, Košice
Termín nástupu
02.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,6 EUR/hod.plus motivujúci bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhovať zákazníkov a snažiť sa im pomôcť v prípade potreby
• inkasovať bezhotovostné platby aj platby v hotovosti
• preberanie tovaru
• pravidelne dopĺňať tovar do regálov podľa potreby
• kontrola spotreby dátumu tovaru
• zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu
predávaného tovaru
• zabezpečiť ochranu tovaru pred odcudzením
• podieľať sa na pravidelných inventúrach
• udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku
• zodpovedať za hotovosť v pokladni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Do nášho tímu hľadáme šikovných, ambicióznych, zodpovedných a samostatných zamestnancov, ktorí majú chuť pracovať a práca s ľuďmi ich napĺňa.

Malé potraviny ktoré ponúkajú široký sortiment svojím zákazníkom a snažia sa im vždy vychádzať z každej strany. Predajňa pozostáva z dvoch častí, samoobsluhy aj obsluhy. Ponúka vždy čerstvé bežné pečivo, teplé pečivo ktoré sa pečie v predajni, tiež mäsové výrobky (šunky, salámy) a samozrejme sladké pokušenie v ponuke čerstvých zákuskov.
ID: 3831911  Dátum zverejnenia: 15.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.