Realitný špecialista

Patrícia Balkó, s.r.o.

Miesto práce
Levická 16, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do tímu najúspešnejších finančných a realitných konzultantov. Spoločným cieľom je poskytovať naším klientom profesionálny servis v plánvaní, vyhľadávaní a získaní vlastného bývania, či vhodnej investičnej nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je pohľad aj z komplexnej situácie na trhu, a všetkých životných oblastiach našich klientov.

Pod profesionálnym vedením sa naučíte obchodovať a prepojiť oblasť finančných a realitných služieb.
Pracujeme modernou technológiou a využívame najnovšie trendy a postupy špičkových realitných maklérov.
Možnosť kariérového postupu za vopred dohodnutých pravidiel.
Ucelený vzdelávací systém, ktorí je prepojený aj s praktickými zručnosťami.
Výborný kolektív , zdieľanie skúseností je pre nás prioritou.

Baví vás vet realít a chcete posúvať laťku kvality o stupeň vyššie? Pridajte sa k nám, poskytujeme profesionálne služby a skvelé, reprezentatívne prostredie.
www.patriciabalko.sk
www.vedeliste.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup
- slušné vystupovanie a komunikatívnosť
- cieľavedomosť a schopnosť dosahovať vytýčené ciele

Spolupracujem so spoločnosťou Broker Consulting viac ako 15 rokov. Zaoberáme sa profesionálnym finančným plánovaním a realitnými službami pre našich klientov.
Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 25 ročným úspešným pôsobením na trhu komplexného majetkového a finančného plánovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast .
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, efektívne pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných a realitných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.
ID: 3998166  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac