Predavač/pokladník elektroinštalačného materiálu

PATÁK, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ucelené obslužné práce a práce spojené s hmotnou zodpovednosťou v predajni elektromontážneho materiálu, poskytovanie informácií o tovare, inkasovanie platieb v hotovosti, pravidelné dokladanie tovaru a kontrola regálov, zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu predávaného tovaru, inventarizácia, prijímanie a výdaj tovaru, vystavovanie objednávok, tvorba cenových ponúk, kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na daný email a my Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Money S5 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
technický talent, komunikácia (jednanie s ľuďmi), manuálna zručnosť
samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Kompletná dodávka elektromontážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektromontážneho materiálu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4593575  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac