950 - 1 000 EUR

Elektromontér, elektrikár

PATÁK, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektromontáže NN a VN.
- Vykonávať elektro - montážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a
rekonštrukcii starších rozvodov vysokého a nízkeho napätia.
- Pokladanie káblov, montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách.
- Zabezpečovať materiál na výkon prác a jeho kompletizáciu.
- Montáž, zapájanie rozvádzačov, elektrických rozvodov.
- Obsluhovať potrebné mechanizmy a zariadenia k výkonu práce.
- Vykonávať drobné výkopové práce a iné prípravné činnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického smeru

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 22 resp. 23
Schopnosť pracovať vo výškach,dobrý zdravotný stav.
Preukaz obsluhy pracovných plošín výhodou, nie je podmienka.
Vodičské oprávnenie C výhodou
Ďalšie požiadavky:
- spoľahlivosť,
- tímová spolupráca,
- orientácia na výkon,
- odolnosť voči stresu.

Kompletná dodávka elektromontážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektromontážneho materiálu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PATÁK s.r.o.
V. P. Tótha 30
905 01 Senica
ID: 3640611   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000