Elektrotechnik - KNX/EIB programovanie a spojazdnenie.

PASUV s.r.o.

Miesto práce
136, 090 42 Okrúhle, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme elektrotechnika na programovanie a spojazdenie EIB/KNX

Práca v Nemecku okolie Kolin.

Jedna sa o dlhodobu spoluprácu.

Uchádzač musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracovná náplň: Programovanie a spojazdnenie v EIB/KNX

Schopnosť podľa návodu a plánu spojazdnenie a naprogramovanie moderných technológií na riadenie budov, domov a rôznych iných automatizačných systémov pomocou sýstému KNX.

Vyhoda znalosti s CAD/Autocad.

- Dobré finančné ohodnotenie dohodou.
- seriózna spolupráca
- právna legimita
- peniaze vždy načas
- ubytovanie hradené

Informácie o výberovom konaní

Nástup po prehodnotení uchádzača a nasledovnej dohode.

Možnosť pracovať na Živnosť, TPP alebo Nemeckú pracovnú zmluvu.

VIAC INFORMÁCII NA www.pasuv.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výhoda znalosti CAD/Autocad

Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie.

Naša spoločnosť garantuje:
1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%)
2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze)
3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania)
4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradit sami zvýší sa hodinova sadzba)
5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze)
6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)

KANCELÁRIE:
PREŠOV
Štefaníkova 24
080 01 Prešov

BANSKÁ BYSTRICA
Nám. Ľ. Štúra 31
974 05 Banská Bystrica
(OD JOPA)
O stretnutie v BB volať Deň vopred.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

136
090 42 Okrúhle
ID: 2983810   Dátum zverejnenia: 9.10.2017