Elektrotechnik - KNX/EIB programovanie a spojazdnenie.

PASUV s.r.o.

Miesto práce
136, 090 42 Okrúhle, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme elektrotechnika na programovanie a spojazdenie EIB/KNX

Práca v Nemecku okolie Kolin.

Jedna sa o dlhodobu spoluprácu.

Uchádzač musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracovná náplň: Programovanie a spojazdnenie v EIB/KNX

Schopnosť podľa návodu a plánu spojazdnenie a naprogramovanie moderných technológií na riadenie budov, domov a rôznych iných automatizačných systémov pomocou sýstému KNX.

Vyhoda znalosti s CAD/Autocad.

- Dobré finančné ohodnotenie dohodou.
- seriózna spolupráca
- právna legimita
- peniaze vždy načas
- ubytovanie hradené

Informácie o výberovom konaní

Nástup po prehodnotení uchádzača a nasledovnej dohode.

Možnosť pracovať na Živnosť, TPP alebo Nemeckú pracovnú zmluvu.

VIAC INFORMÁCII NA www.pasuv.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výhoda znalosti CAD/Autocad

Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie.

Naša spoločnosť garantuje:
1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%)
2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze)
3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania)
4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradit sami zvýší sa hodinova sadzba)
5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze)
6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)

KANCELÁRIE:
PREŠOV
Štefaníkova 24
080 01 Prešov

BANSKÁ BYSTRICA
Nám. Ľ. Štúra 31
974 05 Banská Bystrica
(OD JOPA)
O stretnutie v BB volať Deň vopred.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

136
090 42 Okrúhle
ID: 2983810   Dátum zverejnenia: 9.10.2017