Personalista/-tka, Mzdár/ka

PASS - SK, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny. Konečná výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy, výchovno-vzdelávacích aktivít v rámci organizácie, lekárskych prehliadok v súvislosti s prácou. Podieľa sa na príprave štatistík a reportov, zabezpečuje registráciu a archiváciu personálnej dokumentácie.​

- vedenie personálnej evidencie, vybavenie pracovnoprávnych náležitostí (počas životného cyklu

  prac. pomeru)

- vstupné dokumenty (tvorba pracovných zmlúv, dohôd,

- práca s portálmi ZP a SP - prihlásenie, prerušenie a odhlásenie zamestnancov

- spracovanie miezd pre zamestnancov firmy, odoslanie výplatných pások

- tvorba mesačných výkazov do SP, ZP, DÚ

- nahrávanie údajov dochádzky do systému MoneyS3

- výstupné dokumenty (eELDP, zápočtové listy, potvrdenia o príjme a i.)

​​- spracovanie a zodpovednosť za ročné zúčtovanie dane z príjmov

- spracovanie a evidencia PN, OČR, ošetrení u lekára, dovolenka

- exekúcie

- stravovanie zamestnancov - objednávanie, evidencia

​- spolupráca s kolegami z HR pri spracovaní miezd (spracovanie dochádza a iných podkladov)

​- zodpovednosť za správu zmien v údajov zamestnancov od vzniku pracovného pomeru

​- spracovanie reportov podľa potreby a príprava údajov o mzdách a počtoch zamestnancov

- tvorba štatistík, sledovanie indikátorov a vyhodnocovanie

- príprava HR reportov a analýz pre manažment

​- sleduje a zabezpečuje referenčné dokumenty, štatistické údaje a ďalšie informácie týkajúce

  sa Pracovného poriadku, Zákonníka práce a pracovno-právnych predpisov

​- sleduje zákonné požiadavky a ich aplikáciu vo firme

​- osoba je kontaktnou osobu pre zamestnancov v oblasti personálneho poradenstva a miezd

- pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne​

- mesačný dochádzkový bonus

- príspevok na stravovanie

- ročný bonus a bonus na vianočný večierok

- balíček pre detí pri príležitostí Deň detí

- dovolenka navyše pri príležitosti životného jubilea

- príspevok pri príležitosti svadby, narodení dieťaťa a pracovného jubilea

- príspevok na rekreáciu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje naším požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdová agenda, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Money S3 - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Štatistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalista, Mzdár/-ka,

Počet rokov praxe

5

- spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, vysoká miera samostatnosti, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie

- predošlá skúsenosť na podobnej pozícii podmienkou

- min. 5 rokov praxe na obdobnej pozícii v oblasti MIEZD A PERSONALISTIKY

- veľkou výhodou prax v systéme MoneyS3 (spracovanie miezd)

- znalosť Zákonníka práce, pracovno-právnej a mzdovej legislatívy

- ovládanie MS Office

- skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti - veľkou výhodou

Výroba a montáž gumených a plastových výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4792968  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac