Mechanizátor

PASIA spol.s r.o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej 3, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda pre uchádzača s praxou a skúsenosťami, po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava pracovného plánu, rozvrhnutie práce na strojoch a zariadeniach
  • Riadenie a organizovanie práce zamestnancov na úseku rastlinnej výroby, mechanizácie a skladovania
  • Opravy a údržba poľnohospodárskej techniky
  • Zabezpečenie kontroly a evidencie poľnohospodárskej techniky
  • Vyhodnocovanie a riešenie technických problémov pri výrobe, údržbe a skladovaní
  • Starostlivosť o pozberovú linku po odbornej aj praktickej stránke
  • V prípade potreby práca na pozberovej linke a na traktore

  • Nadštandardné mzdové ohodnotenie
  • Mimoriadne odmeny
  • Možnosť byť v zime mesiac doma
  • Práca s modernou technikou
  • Služobné auto, notebook, mobil
  • Pravidelná výplata
  • Možnosť ubytovania
  • Zabezpečená strava a pitný režim nad rámec zákona
  • Zabezpečené pracovné oblečenie a ochranné pomôcky
  • Ďalšie benefity, ktoré sa uchádzač dozvie na osobnom pohovore

V prípade záujmu pošlite životopis, kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Oprava a servis techniky

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť
  • Manuálna zručnosť
  • Technické myslenie
  • Ochota pracovať nadčas
  • Flexibilita
  • Kreativita

Firma Pasia spol. s r. o. pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trenčianskeho kraja. Venujeme sa rastlinnej výrobe, skladovaniu komodít a obchodnej činnosti. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, kvalitu pôdy a spokojnosť širokého okolia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4796429  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac