Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Traktorista, pracovník v rastlinnej výrobe

PASIA spol.s r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Od 924 EUR/mesiacZákladná mzda 5,50€/hod. Fond vedúceho podľa zásluh do 200€ mesačne. Príplatky za náročné práce - kombajn, sejačka, postrekovač. Príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky... Možnosť pracovať na živnosť - 8-10€/hod, alebo na dohodu - prípadne aj popri škole

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v rastlinnej výrobe - obsluha poľnohospodárskych strojov, údržba a servisné práce strojov. V prípade záujmu možnosť pracovať na pozberovej linke.

-práca v stabilnej spoločnosti
-motivačné finančné ohodnotenie podľa výkonu a schopností
-zabezpečené stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha poľnohospodárskych strojov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, pružnosť, práca v tíme

Firma Pasia spol. s r. o. pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trenčianskeho kraja. Venujeme sa rastlinnej výrobe, skladovaniu komodít a obchodnej činnosti. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, kvalitu pôdy a spokojnosť širokého okolia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4435979  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 924 EUR/mesiac