Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Traktorista

PASIA spol.s r.o.

PASIA spol. s r.o., Ľudmily Podjavorinskej, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
možný ihneď; individuálne po dohode
4,9 EUR/hod.4,90 €/hod. nástupný plat, po úspešnej skúšobnej 3 mesačnej dobe zvýšenie o 10%, príplatky za nadčasy a vybrané pracovné úkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a obsluha traktorom ťahaných, špeciálnych účelových poľnohospodárskych strojov na spracovanie pôdy, siatie, hnojenie, postrekovanie a zber plodín,
• riadenie a obsluha samochodných nakladačov, traktorových dopravných súprav na krátke vzdialenosti,
• vykonávanie alebo pomáhanie pri nakladaní alebo vykladaní pomocou rôznych zdvíhacích, sklápacích a preskladňovacích zariadení,
• vykonávanie základných opráv traktorov, strojov a zariadení a ich pravidelná údržba, základné práce v skladovom hospodárstve podniku

• ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku,
• odmena ,,nájdi svojho kolegu",
• spoločnosť vie poskytnúť ubytovanie,
• zvýhodnený nákup výrobkov vlastnej produkcie,
• rozvoj, vzdelávanie a aktivity na upevňovanie vzťahov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

• praktické skúsenosti s prácou v poľnohospodárstve sú vítané,
• presnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, pozitívny vzťah k technike a prírode

Firma Pasia spol. s r. o. pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trenčianskeho kraja. Venujeme sa rastlinnej výrobe, skladovaniu komodít a obchodnej činnosti. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, kvalitu pôdy a spokojnosť širokého okolia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4334245  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,9 EUR/hod.