Hľadáme grafika s nadšením pre moderný dizajn a tvorivé riešenia

PartyDeko s.r.o.

Miesto práce
Jazerná, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
marec alebo podľa dohody
1 200 EUR/mesiacod 1000 EUR v čistom základ + príplatky za nadčasy a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú spoluprácu do nášho výrobného tímu. Znalosť grafiky a grafických programov je nutnosťou. Dôležité je mať tiež pozitívny vzťah k technike, logické uvažovanie a dobrú organizáciu práce.

Náplň práce:

- Navrhovanie kreatívnych riešení pre moderný dizajn

- Príprava grafických podkladov pred tlačou

- Úprava a spracovanie fotografií a iných grafických prvkov

- Spolupráca s tímom pri tvorbe nových projektov

- Dodržiavanie termínov a kvality práce

Pracovná doba je typicky 8 hodín denne, s možnosťou práce z domu.

Ponuka práce je určená pre kandidátov, ktorí sú dostupní a ochotní pracovať v Košiciach a pravidelne dochádzať do kancelárie - Jazerná 1, Košice.

- príjemný kolektív- zamestnanecké bonusy počas sezón- výhodná pracovná doba Po - Pi 8:00- 16:00- Miesto výkonu práce : Košice - Jazero, Areál Dávid,

Životopisy s portfóliom prosím posielať na [email protected]

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Vysoké pracovné nasadenie- Priateľský a ochotný- Schopný sústrediť sa na detaily- Práca s PC na výbornej úrovni (Email, Web)- Znalosť grafických programov (Adobe Illustrator, Corel Draw)- Technická zdatnosť (schopnosť odstraňovať základné technické problémy a učiť sa riešiť nové situácie)

Obchod s párty sortimentom a karnevalovými kostýmami
www.heliumking.sk

Na Slovenska sme najväčším predajcom s najširším sortimentom unikátnych a inovatívnych party produktov, založených na aktuálnych trendoch. Náš záväzok byť vždy krok vpred nám vyslúžil významný podiel na trhu a povesť jedného z najväčších predajcov v regióne. S novým skladom rýchlo a spoľahlivo doručujeme do 7 európskych krajín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4786520  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac