Pracovník v sklade balič/vyhľadávač

PartyDeko s.r.o.

Miesto práce
Areál Dávid, Jazerná, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
965 EUR/mesiac- mzda 700€ + 150€ hodnotiaca zložka každy mesiac spolu 800€ - sezónne bonusy - 3€ stravný listok v hotovosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v sklade v dynamickom a mladom kolektíve? Vyhovuje Vám práca na jednu zmenu? Radi prispievate svojimi nápadmi k zlepšovaniu procesov? Tak toto je pozícia pre Vás.

Náplň práce :
• Vyhľadávanie produktov do objednávok
• Balenie objednávok
• Udržiavanie čistého a bezpečného pracoviska
• Ďalšie úlohy podľa inštrukcií vedúceho

- zamestnanecké bonusy počas sezón
- výhodná pracovná doba Po - Pi od 7:45 - 16:00
- Miesto výkonu práce : Košice - Jazero, Areál Dávid,
- vodičský preukaz výhodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zručnosť
- dôslednosť
- rýchla a precízna práca
- predchádzajúce skúsenosti v sklade vítané

Obchod s párty sortimentom a karnevalovými kostýmami
www.heliumking.sk

Na Slovenska sme najväčším predajcom s najširším sortimentom unikátnych a inovatívnych party produktov, založených na aktuálnych trendoch. Náš záväzok byť vždy krok vpred nám vyslúžil významný podiel na trhu a povesť jedného z najväčších predajcov v regióne. S novým skladom rýchlo a spoľahlivo doručujeme do 7 európskych krajín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4588659  Dátum zverejnenia: 28.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 965 EUR/mesiac