Asistentka predaja/ Predavačka

PARTY TOWN, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
pri nástupe 3,00€/ hodina; ďalšie odmeny a benefity sú popísané v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, prezentácia a predaj tovaru a služieb zákazníkom v prevádzke spoločnosti osobne, telefonicky, emailom
Práca na pokladni
Podieľanie sa na procesoch súvisiacich s prevádzkovaním internetového obchodu
Vykonávanie interných pokynov a štandardov vystavenia tovaru na predajni
Zúčastňovanie sa na poskytovaní služieb (balónová výzdoba) spoločnosti v mieste konania podujatí určených zákazníkmi

Mzda, odmena za vykonávanie práce načas
Mimoriadne odmeny za nadštandardný výkon, prínos pre firmu
Interné súťaže zamestnancov s motivačným cieľom
Využívanie benefitov poskytovaných spoločnosti jej obchodnými partnermi
Možnosť ďalšieho vzdelávania sa, kariérneho rastu
Pozitívne pracovné zázemie vytvorené expandujúcim zamestnávateľom s históriou
Miesto, kde je práca doslova zábavou!

Sme radi, že ste sa rozhodli stať súčasťou pracovného tímu spoločnosti PARTY TOWN, s. r. o.
Informácie, ktoré nám poskytnete v podobe životopisu, sprievodného listu, prípadne Vašej fotografie, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu "Asistentka predaja"/ Predavačka, pozveme Vás na osobný pohovor.
Všetkých uchádzačov budeme o výsledku posudzovania ich žiadosti o prijatie do zamestnania informovať do termínu konca výberového konania e-mailom.
Ďakujeme a prajeme veľa úspechov!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj, aranžovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné schopnosti
Príjemné a ústretové vystupovanie
Zmysel pre aranžovanie a dizajn
Záujem o vzdelávanie sa v rámci spoločnosti
Chuť pracovať a pozitívne reagovať na potreby našich milých zákazníkov
Flexibilita

Spoločnosť PARTY TOWN, s. r. o. zabezpečuje predaj sortimentu určeného na oslavy, svadby, karnevaly vo svojich kamenných predajniach "party town" i prostredníctvom internetového obchodu www.partytown.sk, zároveň poskytuje súvisiace služby ako plnenie balónov héliom či zhotovovanie balónových dekorácií. Na slovenskom trhu pôsobíme už 12. rok a naša práca je doslova zábavou!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3572815  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri nástupe 3,00€/ hodina; ďalšie odmeny a benefity sú popísané v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"