Referent - oddelenie administratívy

PARTNERS GROUP SK s.r.o.

Miesto práce
Slávičie údolie 106, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce v rámci agendy oddelenia Administratívy
- spracovanie a evidencia sprostredkovaných zmlúv (zmluvná a sprievodná dokumentácia)
- komunikácia s obchodnými štruktúrami spoločnosti, zmluvnými spolupracovníkmi v rámci administratívnej agendy
- práca s informačným systémom, spracovanie údajov
- evidencia a dohľadávanie dát v informačnom systéme
- koordinácia reklamačného konania so spolupracovníkmi spoločnosti

- kvalitné materiálne a technické vybavenie
- zľavy na vybrané finančné produkty
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- stabilné zázemie v ekonomicky silnej spoločnosti

V prípade, ak prejavíte záujem o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis na uvedené kontaktné údaje spoločnosti. V životopise prosím uveďte súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie sa následne uskutoční formou osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

- samostatnosť a komunikatívnosť
- schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- záujem o prácu v administratíve

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním finančných služieb pre široké spektrum klientov - od fyzických osôb až po právnické subjekty, so stabilným postavením na trhu. Našimi partnermi sú popredné spoločnosti pôsobiace v slovenskom bankovom, poisťovacom a investičnom sektore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Slávičie údolie 106
81102 Bratislava
ID: 766478   Dátum zverejnenia: 14.11.2017