Logo PARTNERS Group SK s.r.o.

Právnik

PARTNERS Group SK s.r.o.

Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacvýsledná navrhnutá mzda bude reflektovať schopnosti a senioritu kandidáta preukázanú vo výberovom procese

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovanie poradenstva štatutárnemu orgánu Zamestnávateľa v súvislosti s dodržiavaním všeobecne záväzných právnych predpisov vo všetkých oblastiach práva;
  • Monitorovanie legislatívnych zmien, nových všeobecne záväzných predpisov;
  • Posudzovanie možného dosahu akýchkoľvek zmien vo všeobecne záväzných právnych predpisoch na činnosť Zamestnávateľa, ako aj na činnosť Zamestnávateľa v rámci finančnej skupiny PARTNERS;
  • Identifikácia a posudzovanie rizika nedodržiavania súladu so všeobecne záväznými právnymi predpismi;
  • Kontrola súladu dokumentácie Zamestnávateľa ako aj ďalších majetkovo a/alebo personálne prepojených spoločností v rámci finančnej skupiny PARTNERS so všeobecne záväznými právnymi predpismi;
  • Poradenská a konzultačná činnosť, poskytovanie právnych stanovísk k situáciám vyplývajúcim z podnikania a právneho postavenia Zamestnávateľa a ďalších majetkovo a/alebo personálne prepojených spoločností v rámci finančnej skupiny PARTNERS;
  • Zabezpečenie korporátnej právnej agendy súvisiacej s činnosťou a organizáciou dozornej rady, valného zhromaždenia a predstavenstva Zamestnávateľa a ďalších majetkovo a/alebo personálne prepojených spoločností v rámci finančnej skupiny PARTNERS;
  • Zodpovednosť za obchodno-právnu agendu, pripomienkovanie a tvorba nových obchodno-právnych dokumentov, najmä v oblasti dodávateľských vzťahov;
  • Poskytovanie poradenstva Úseku ľudských zdrojov pri otázkach z pracovného práva,príprava ako aj pravidelná kontrola vzorov pracovno-právnej dokumentácie;
  • Spolupráca s externými kanceláriami pri riešení komplexnejších právnych problémov, výklade a aplikácií právnych noriem a tvorbe právnych stanovísk;
  • Tvorba a pripomienkovanie interných noriem v rôznych oblastiach;
  • Zodpovednosť za oblasť oznamovania protispoločenskej činnosti, vykonávanie povinností zodpovednej osoby v tejto oblasti a sledovania nových trendov;
  • Praktické uplatňovanie technických a organizačných opatrení implementovaných v rámci Zamestnávateľa a ďalších majetkovo a/alebo personálne prepojených spoločností v rámci finančnej skupiny PARTNERS v oblasti ochrany osobných údajov a v oblasti ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a ochranou pred financovaním terorizmu;
  • Zabezpečenie administratívy právneho a compliance úseku.

​• Flexibilný pracovný čas & možnosť práce z domu.
​• 4 sick days nad rámec zákona.
​• Odborné vzdelávanie.
​• Silné zázemie rýchlo rastúcej finančnej spoločnosti.
​• Stravné plne hradené zamestnávateľom.
​• Odmena za odporučenie nového kolegu/kolegyne.
​• Firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, atď.).
​• Zľavy na investičné firemné produkty.
​• Priestor pre kariérny rast a rozvoj.
​• Kofinancovanie MultiSport karty.​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

právo

Počet rokov praxe

3

  • Ukončené VŠ vzdelanie 2. stupňa právnického smeru;
  • Kontinuálne odborné vzdelávanie na trhu a/alebo v rámci finančnej skupiny PARTNERS;
  • Solidna Prax na pozícii interný právnik alebo advokátsky koncipient/advokát, práca vo finančnom sektore výhodou;
  • Analytické a komunikačné schopnosti;
  • Zodpovednosť, samostatnosť, zameranie na detail;
  • Znalosť práce s PC – Word, Excel, Outlook, PowerPoint, SharePoint;
  • Znalosť anglického jazyka – stredne pokročilý (B2).

Na trh finančných služieb na Slovensku vstúpila spoločnosť PARTNERS GROUP SK v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy, preto konáme v súlade s Etickým kódexom spoločnosti, ktorý vyjadruje našu vôľu prihlásiť sa k spoločenskej zodpovednosti za všetky naše aktivity. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je tak od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Halpert
E-mail: poslať životopis
ID: 4838902  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac