Logo PARTNERS Group SK s.r.o.

Špecialista účtovania a reportingu pre PARTNERS Poisťovňa a.s.

PARTNERS Group SK s.r.o.

Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 400 EUR/mesiacnástupná mzda na pozíciu závisí od seniority, kvality vedomostí a kompetencií demonštrovaných vo výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva vrátane mzdovej agendy v súlade s platnou legislatívou a štandardmi;

- Účtovanie poistno – technických vzťahov, finančných aktív, investičného majetku, miezd, časového rozlíšenia nákladov a rezerv, mesačných závierkových operácií;

- Zodpovednosť za dodržiavanie účtovných a daňových predpisov;

- Znalosť štandardu IFRS 16 a IFRS 17 výhodou

- Zodpovednosť za prípravu podkladov na DPPO, spracovanie DPH a DzMV;

- Reportingové aktivity

- Štatistické výkazy

- Zabezpečenie finančného a štatutárného reportingu podľa zoznamu reportovacích povinností;

- Zodpovednosť za zoznam reportovacích povinností a jeho aktualizáciu;

- Vedenie príslušnej dokumentácie za zverenú oblasť;

- Zabezpečenie kontrolných procesov za zverené činnosti;

- Spolupráca na úpravách existujúcich koncepcií a smerníc.

• flexibilný pracovný čas & možnosť práce z domu
​• 4 sick days nad rámec zákona
​• odborné vzdelávanie
​• silné zázemie rýchlo rastúcej finančnej spoločnosti
​• stravné plne hradené zamestnávateľom
​• odmena za odporučenie nového kolegu
​• firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, atd)
​• zľavy na investičné firemné produkty
​• priestor pre kariérny rast a rozvoj
​• MultiSport karta​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

Prax v oblasti účtovníctva min. 3 roky (skúsenosť z poisťovníctva vítaná);

Znalosť účtovných a daňových predpisov;

Pokročilá znalosť MS Office, najmä Excel;

Znalosť anglického jazyka výhodou;

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Na trh finančných služieb na Slovensku vstúpila spoločnosť PARTNERS GROUP SK v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy, preto konáme v súlade s Etickým kódexom spoločnosti, ktorý vyjadruje našu vôľu prihlásiť sa k spoločenskej zodpovednosti za všetky naše aktivity. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je tak od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Halpert
E-mail: poslať životopis
ID: 4826074  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac