Logo PARTNERS Group SK s.r.o.

Koordinátor/Koordinátorka pre Oddelenie Podpory Finančných Sprostredkovateľov

PARTNERS Group SK s.r.o.

Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 400 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od profesionality a seniority konkrétneho kandidáta/kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia v sebe zahŕňa:

• Komplexná podpora pre finančných sprostredkovateľov (telefonická, e-mailová)
• Riešenie základnej IT operatívy sprostredkovateľov, ktorá sa týka orientácie vo firemných systémoch
• Komunikácia s inými oddeleniami
• Komunikácia s finančnými partnermi
• Spracovávanie reportov od finančných partnerov
• Správa prístupov do partnerských a interných systémov
• Posielanie informačných e-mailov sprostredkovateľom

• flexibilný pracovný čas & možnosť práce z domu
• 4 sick days nad rámec zákona
• odborné vzdelávanie
• silné zázemie rýchlo rastúcej finančnej spoločnosti
• stravné plne hradené zamestnávateľom
• odmena za odporučenie nového kolegu
• firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, atd)
• zľavy na investičné firemné produkty
• priestor pre kariérny rast a rozvoj
• MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

ozveme sa len uchádzačom pozvaným na online/osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a logické myslenie
- samostatnosť a komunikatívnosť
- prehľad v oblasti produktov finančného trhu
- včasné a správne vykonávanie pridelených úloh
- schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- záujem o ďalší rozvoj schopností a vzdelávanie
- čistý register trestov

Na trh finančných služieb na Slovensku vstúpila spoločnosť PARTNERS GROUP SK v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy, preto konáme v súlade s Etickým kódexom spoločnosti, ktorý vyjadruje našu vôľu prihlásiť sa k spoločenskej zodpovednosti za všetky naše aktivity. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je tak od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Bobelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4765339  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac