Reagujte bez životopisu

Office asistent - centrála spoločnosti

PARTNERS Group SK s.r.o.

Miesto práce
Slávičie údolie, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac- mzda môže byť vyššia na základe pracovných skúseností, schopností a znalostí zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia na centrále spoločnosti
- administratívna a organizačná podpora
- starostlivosť o chod priestorov a kancelárií
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- prijímanie návštev
- poskytovanie základných informácií
- údržba recepcie a spoločných priestorov
- riešenie e-mailovej komunikácie
- zabezpečenie občerstvenia pri firemných mítingoch
- objednávanie kancelárskych potrieb
- evidovanie faktúr do účtovného systému, prerozdeľovanie faktúr na jednotlive oddelenia, zabezpečenie podpisov
- kontrola správnosti údajov na faktúrach
- vystavovanie faktúr podľa potrieb a požiadaviek
- ostatná bežná kancelárska a asistentská agenda

- 3 pracovné dni voľna navyše v kalendárnom roku (Sick day)
- 100% príspevok na stravné lístky, 4,50 €/deň
- zľavy na vybrané finančné produkty
- stabilné zázemie v ekonomicky silnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- kvalitné materiálne a technické vybavenie

V prípade, že prejavíte záujem o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis na uvedené kontaktné údaje spoločnosti. V životopise prosím uveďte písomný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Výberové konanie sa následne uskutoční formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu v administratíve
- schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- samostatnosť, komunikatívnosť
- čistý register trestov
- príjemné a profesionálne vystupovanie

Na trh finančných služieb na Slovensku vstúpila spoločnosť PARTNERS GROUP SK v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy, preto konáme v súlade s Etickým kódexom spoločnosti, ktorý vyjadruje našu vôľu prihlásiť sa k spoločenskej zodpovednosti za všetky naše aktivity. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je tak od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4001087  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac