Odborný referent/Koordinátor pre produktové oddelenie

PARTNERS GROUP SK s.r.o.

Miesto práce
Slávičie údolie 106, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- produktová podpora pre sprostredkovateľov
- príprava/kontrola zmluvnej dokumentácie v oblasti neživotného poistenia
- vypracovanie ponúk a zmlúv na tip sprostredkovateľov v prípade havarijného, majetkového poistenia a neštandardných požiadaviek na poistenie
- asistencia/podpora v oblasti neživotného poistenia
- metodická podpora a koordinácia sprostredkovateľov pri uzatváraní zmlúv a ponúk neživotného poistenia
- vykonávanie administratívnych úloh na podporu činnosti obchodných štruktúr
- vytváranie produktových pomôcok a porovnaní
- riešenie reklamácií klientov a spolupracovníkov
- práca s interným informačným systémom (príprava reportov, analýz a štatistík), práca v MS Excel
- plnenie ďalších úloh, ktorých vykonanie bude potrebné podľa požiadaviek a potrieb
- náplňou práce nie je predaj finančných produktov

- kvalitné materiálne a technické vybavenie
- zľavy na vybrané finančné produkty
- 3 pracovné dni do roka Sick day
- 100% príspevok na stravné lístky
- prácu v mladom dynamickom kolektíve
- stabilné zázemie v ekonomicky silnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- zaškolenie do príslušných oblastí práce (HW podpora, PC podpora)

V prípade, že prejavíte záujem o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis na uvedené kontaktné údaje spoločnosti. Na žiadosti prosím uveďte názov pracovnej pozície o ktorú máte záujem. K žiadosti prosím pripojte písomný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný ekonomický rozhľad
- samostatnosť a komunikatívnosť
- analytické a logické myslenie
- prax v oblasti neživotného poistenia a hlavne poistenia podnikateľov
- včasné a správne vykonávanie pridelených úloh
- schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- záujem o ďalší rozvoj schopností a vzdelávanie
- čistý register trestov

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním finančných služieb pre široké spektrum klientov - od fyzických osôb až po právnické subjekty, so stabilným postavením na trhu. Našimi partnermi sú popredné spoločnosti pôsobiace v slovenskom bankovom, poisťovacom a investičnom sektore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Slávičie údolie 106
81102 Bratislava
ID: 2103628   Dátum zverejnenia: 9.11.2017