Tesári - Viedeň

Partners Agency

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
23.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šalovačov - tesárov, pracuje sa systémom peri - doka, práca v rôznych lokalitách, - Linz, Wels, Wien. Žiadané sú aj väčšie partie, kde jeden zo 4 alebo 5tich hovorí nemecky,
Muži by mali byť vyučení v odbore alebo s dlhoročnou praxou, môžeme zamestnať aj pomocný personál.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu, 13. a 14. plat!
Pracovný čas: 8,5 – 12 h denne,
Mzda: 13,22 € / hodina,
Cca...spolu od 2200,-€ až po 2450,-€ / netto / mesačne,
Diéty: 26,40,-€ / netto / za odpracovaný deň,
Ubytovanie: zabezpečené, príplatok zamestnávateľa 15,-€ / deň,

Požiadavky: dobré pracovné skúsenosti, vlastný automobil, ochota robiť nadčasy,
Nemecký jazyk: komunikatívna úroveň, stačí jeden z dvojice,
Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, doklad o ukončenom vzdelaní, fotografia.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu,
25 %, 50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za sviatok,
13.a 14. Plat zo zákona v Rakúsku,

Práca dlhodobého charakteru pre firmy sídliace v Rakúsku, na rakúsku pracovnú zmluvu.
Možnosť nastúpiť aj na nasledujúcu sezónu 2018.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firmy zaoberajúce sa stavenými činnosťami, zákazky po celom Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Šalovači, Tesári

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme skúsených pracovníkov do Rakúska, ktorí by boli ochotní robiť aj prácu nadčas.

Kľúčom k nášmu úspechu - je to dôvera, zodpovednosť, etika a spoľahlivosť. Robíme, čo sme povedali, že urobíme, keď sme povedali, že niečo urobíme. Súčasne sme úprimní, nielen voči sebe samým, ale rovnako v tom, čo hovoríme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2648926  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2850