Ekonomický a finančný riaditeľ

Partner Technic spol. s.r.o.

Miesto práce
Údernícka, Petržalka
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacmesačné príplatky podľa hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

finančné riadenie, finančná analýza,
predkladanie priebežných výsledkov ekonomického vývoja,
kalkulácie a rozpočtovníctvo
sledovanie záväzkov a pohľadávok,
kompletný bankový styk, úhrady aj cez české banky a broker spoločnosť,
koordinácia a kontrola účtovného oddelenia, spracovanie DPH, mzdové účtovníctvo, pokladňa,
kontrola hospodárskych výsledkov, koncoročná uzávierka, výkazy
komunikácia s Daňovým úradom, Sociálnou poisťovňou, Zdravotnými poisťovňami
koordinácia práce medzi ekonomickým a obchodným oddelením,
v spolupráci s vedúcim skladu zabezpečenie prevádzkových a skladových potrieb,
štatistické výkazy - mesačné, ročné, intrastat

gastrolístky v max. cene schválené zákonom
polročné odmeny

Vopred sa ospravedlňujeme záujemcom, ktorých nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
ABRA Gen - Expert
Proluc - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Nákup a predaj literatúry, knižná distribúcia.
Firma Partner Technic, spol. s r. o. pôsobí predovšetkým ako jedna z najväčších knižných distribučných spoločností. Medzi našimi stálymi obchodnými partnermi nájdete kníhkupectvá ako Martinus a Panta Rhei.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4440266  Dátum zverejnenia: 6.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac