Vodič BA + ČR + SR

Partner Technic spol. s.r.o.

Slovensko, Česko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
09/2022
1 150 EUR/mesiacdiéty za pracovné cesty, polročné výkonnostné odmeny, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-rozvoz a zvoz tovaru po Bratislave - denne
-rozvoz a zvoz tovaru po SR - (cca. 1x týždenne do MT) + podľa potreby
-zvážanie tovaru z ČR - hlavne Praha - 1x týždenne + podľa potreby
-kontrola tovaru so skenerom
-pomocné práce v sklade
-v prípade potreby sezónne dokladanie tovaru na prevádzkach

-stabilná práca na hlavný pracovný pomer prípadne živnosť
-pevná pracovná doba : jednozmenná prevádzka ( od pondelku do piatka)
-stravné lístky
-fixná mzda a ďalšie odmeny (výkonnostné odmeny)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
Ďakujeme za pochopenie.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 ZZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti z podobnej práce sú výhodou
- zodpovedný prístup k práci
-VP sk. B

Nákup a predaj literatúry, knižná distribúcia.
Firma Partner Technic, spol. s r. o. pôsobí predovšetkým ako jedna z najväčších knižných distribučných spoločností. Medzi našimi stálymi obchodnými partnermi nájdete kníhkupectvá ako Martinus a Panta Rhei.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4404861  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac