Pracovník/čka pekárenskej výroby - aj dvojice, partie - jeden so znalosťou nemčiny. Auto potrebné.

PARTNER Personaldienste Mitte GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď, podľa dohovoru
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
10,00 Euro/brutto /hod+zvyšovanie mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha potravinárských strojov
Triediace a baliace práce
Označovanie výrobkov - etiketami, kontrolnými štítkami
Optická kontrola výrobkov
Príprava cesta, dodržiavanie rôzných technologických postupov
Práca na smeny

Nemecká pracovná zmluva
Nemecký zamestnávateľ
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Pomoc / slovenský koordinátor / pri riešení administratívných a praktických problémov spojených s pobytom v Nemecku
Vyplácanie záloh
Príplatky - nočná smena 25%, nedeľa 5O%, sviatky 100%
Dlhodobá práca
Postupné zvyšovanie mzdy - podľa osobného nasadenia a ochoty k zvyšovaniu vlastnej kvalifikácie
Pracovné oblečenie, obuv - zabezpečené
Dovolenkové a vianočné prémie / po odpracovaní min. šiestich mesiacov/
Opcia prebrania do kmeňového stavu zamestnancov firmy
Možnosť zvyšovania kvalifikácie a odbornosti

Znalosť nemčiny na úrovni A1 - B1, podľa pracovného zaradenia, Nástupný plat od 10,00 + príplatky
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
Dvojposteľové izby - zariadené byty, Wifi....
Popatok za ubytovanie 300 Euro/osoba bude odpočítaný z výplaty
Životopis - nemecky a slovensky, fotografia
Vlastné auto je podmienkou - doprava do zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba a spracovanie potravín -špecializovaná pekárenská výroba
Náš klient je firmou so sídlom v Rakúsku a pobočkami v Nemecku, Taliansku, Anglicku,USA
Možnosť profesného rastu a s tým súvisiace finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebný - zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
Ochota pracovať v smennej prevádzke, počas víkendov
Znalosť nemčiny podľa pracovného nasadenia od A1
Potrebné auto!- na dochádzanie do práce

Skúsenosti, know-how , osobnosť - hodnoty, ktoré stoja za kompetentnými partnermi a zamestnávateľmi. To tvorí základ našej práce! Ako zamestnávateľ s viac ako 66 pobočkami ponúka našim zamestnancom a zákazníkom to najlepšie. Celoštátna skúsenosť PARTNER PERSONALDIENSTE je založená na dôvere , rešpekte, rovnosti .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PARTNER PERSONALDIENSTE
Wallstraße 18
99084 Erfurt
Nemecko
ID: 3440658   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10,00 Euro/brutto /hod+zvyšovanie mzdy + príplatky