Picker /ka v logistickom centre . Vhodne aj pre pary.Plat/1590-2000/€ Brutto .

PARTNER Personaldienste Mitte GmbH

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
Okamžite
10.50 €/hod /Brutto/+príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok-/1590-2000/€ Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov pre ľahkú prácu v sklade zo značkovým oblečením.
• Príprava tovaru na základe objednávky
• Preprava na miesto distribúcie a balenie tovaru.
• Pracuje sa so zariadeniami na prepravu tovaru, komunikačnými a skenovacími zariadeniami.
• Ubytovanie zabezpečene v dvojposteľových izbách 250-300 € - osoba.
• Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.
• Do zamestnania sa dochádza od 15 do 35 km .
• Pracuje sa na 2 zmenu prevádzku - ranná ,poobedná.
• Ranná smena 05:45 -14:45 /hod/
• Poobedná smena 14:45-23:45/hod/
• Možnosť aj nadčasov ./sobota/- podľa rozpisu smien.
• Možnosť po zapracovaní pracovať nočne zmeny za príplatok 25%.
• Vlastne auto je podmienkou slúži na dopravu do zamestnania.

• Nemecký zamestnávateľ.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Dovolenkové odmeny
• Vianočne odmeny
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Možnosti kariérneho rastu

• Práca je vhodná pre uchádzačov s čistým registrom trestov.
• Pošlite do emailu aktuálny výpis s registra trestov.
• V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termín a rezerváciu nástupu v pracovných dňoch od 07.30 -17.00.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis len v
Nemeckom jazyku + foto tvare .
Do prílohy uveďte :
- Či mate auto
- Veľkosť topánok
- Veľkosť trička
- Koľko Vás pôjde
- Aké mate jazykové znalosti
-Ozveme sa len vybraným uchádzačom !
-Za sprostredkovanie prace sa neplatí .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Doprava , logistika.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni aby ste zvládli sa dorozumieť s nemeckými kolegami.
• Vlastne auto je podmienkou slúži na dopravu do zamestnania .

Skúsenosti, know-how , osobnosť - hodnoty, ktoré stoja za kompetentnými partnermi a zamestnávateľmi. To tvorí základ našej práce! Ako zamestnávateľ s viac ako 66 pobočkami ponúka našim zamestnancom a zákazníkom to najlepšie. Celoštátna skúsenosť PARTNER PERSONALDIENSTE je založená na dôvere , rešpekte, rovnosti .

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3094796  Dátum zverejnenia: 8.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10.50 €/hod /Brutto/+príplatky 25% nočná,50% nedeľa, 100 % sviatok-/1590-2000/€ Brutto