Vodič MKD D,CZ - náves/SOLO

PARTL AD, s. r. o.

Miesto práce
Machulince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
26.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na dlhodobú spoluprácu, jazdí sa prevažne Nemecko a Čechy. Víkendy sú vždy voľné, mzda vyplácaná vždy na čas (možné aj zálohy), jazdí sa legálne, dovolenka 1000e za 20 dní. Práca sa dá podľa možností prispôsobiť, férový a ľudský prístup menšej firmy.
O autá je dobre postarané, mýta sú automatické, autá sa nestriedajú, nastupuje sa a odstavuje na dvore firmy.
Mzda je na dohode, zvyčajne je dohoda pláce na deň + bonusy.
Hľadáme vodiča zodpovedného k autu, tovaru, práci. Šoférska zručnosť musí byť. Ideálne nie príliš ďaleko od Zlatých Moraviec.
Termín nástupu možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou nákladnou dopravou vlastnými vozidlami od roku 1994.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3471963  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400